Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki mit ajánlana a bőrömre?...

Ki mit ajánlana a bőrömre? Gyulladt pattanások napok óta!? Piros és nagy púpos jelenik meg

Figyelt kérdés

Sziasztok pár napja kb 2 folyamatosan jön ki rajta 1-2piros pötty oda nyúlok a homlokomhoz érzem gomb alakú gyulladt biztos pattanás lessz! Ebből van több is hogyan tudnàm ezeket ápolni vagy lejjebb vinni ? Ki mit ajánlana rá inkább otthoni cuccokból?

Napi 2-3x arcot mosok kezet folyamatosságában koszos kézzel nem nyomkodom és nem nyúlok hozzà nem értem mitől lehet ez ?!



2020. jan. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Alksebor kenőcs
2020. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Akneroxid gyógyszertári krém vált be.
2020. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a homlokon levő pattanások emésztőrendszeri problémára utalnak.
2020. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jég és dermofil paszta.
2020. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alkse bőr kenőcs” az említettekben ez nem lessz nekem rossz a bőrömre ? Úgy értve nem válthat ki rosszabb dolgot ? Neked be vàlt esetleg volt már 2-3 cm gömbölyű pattanásod amit nem lehet ki nyomni mert be van dagadva gyulladva ?
2020. jan. 10. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Friss citrom leve nagyon szépen lehúzza a pattanásokat.
2020. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi gyanúsat szoktál enni (pl. tejtermék, glutén, ilyenek)?
2020. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napi szinten reggel tol délutánig szendvics paprika felvágott mindig más és nyomos sajt ! Reggelente egy kávé nagyon kevés tejjel utána egy energia ital ! Délután mikor éhes vagyok ha hozok kaját akkor főtt kaja ha nem akkor pizza kb ennyi ! Pizzát nem sűrűn eszem !
2020. jan. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!