Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus ellőt tájékozódnék....

Urulógus ellőt tájékozódnék. Véres ondó. Felfázás vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Helló

30 F vagyok.

1-2 hete vettem észre hogy az ondóm véres.

eddig életemben egyszer volt ilyen akkor is minimális vért láttam benne.

Most viszont eléggé megijesztett mert az egész teljesen piros szinte. Kb mintha fele fele arányban lenne.

Felfázásra gyanakszom most elkezdtem antibiotikumot szedni.

Ha ezután se múlik el akkor mindenképp megyek orvoshoz. Bár lehet amúgy is elmegyek.


Kérdésem, volt már valakinek ennyire sok vér az ondójában? Ha igen mi volt a probléma?

A neten azt írták ha kb 10 alkalomnál többször észlelni akkor orvos. Most én 2 hét alatt 3x csináltam és mindig olyan volt.

Köszönöm



2020. jan. 27. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vizeleted rendben van, akkor ez nem felfázás. Szerintem ne várd meg a 10 egymásutáni alkalmat, főleg hogy ilyen ütemben az még másfél hónap.
2020. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ja igen, ezt elfelejtettem írni. Semmilyen fájdalmam nincs. Nagyon pici kellemetlen érzés néha van az egyik herémben.

Vizelet is tökéletes.


Most voltam vérvételen és vizelet mintát is adtam. Prosztatához kapcsolód (DPS? ) vagy valami szintet is néztek. Semmi probléma nem volt az eredménnyel.

Nem akarom a 10 alkalmat megvárni, a héten munka miatt nem nagyon tudnék amúgy se kórházba menni, így a héten megvárom hogy az antibiotikum hatott e vagy tovább fent áll a probléma.

:S

Köszönöm

Orvoshoz muszáj lesz mennem, ez azért elég komoly sajnos :S

2020. jan. 27. 18:29
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor előbb inkább a nemibeteg-gondozóba menj az urológia helyett, a véres ondó elsősorban nemi betegségre utalhat mint szervi elváltozásra!
2020. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ja bocsánat. Ezt is elfelejtettem leírni. Biztos nem nemi betegség. Az elmúlt 3-4 évben egyetlen állandó partnerem volt. Illetve az utóbbi időben nem is volt semmi.

Ez teljes mértékben kizárható.

De köszönöm a választ, infó hiányában jó ötlet is lehetett volna.

2020. jan. 28. 00:05
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Az mindegy hogy állandó partnered van e vagy sem, mert nemi betegség nem függ attól, hogy állandó partnered van e vagy se! Szűz fiú is szerzett már nemi betegséget úgy, hogy nem közösült senkivel, szóval én a helyedben én mégiscsak elmennék előbb oda a bőr és nemibeteg-gondozóba mint az urológushoz, kedves kérdező!
2020. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

A másik ami teljesen felelőtlen dolog az az antibiotikus szedése orvosi konzultáció nélkül a saját szakálladra! Ez nem Negro-cukorka, amit ha úgy érzed berekedsz, akkor egyet bekapsz és kész, szeded 1-2 napig, ráadásul azt se tudod, hogy a helyes készítményt szeded e, ezzel nagyon nem kéne játszani!

Antibiotikum-kúrát csak és kizárólag az orvos felügyeletével az ő javaslatára lehet szedni, a saját szakálladra szigorúan tilos! Így is elég nagy baj, hogy a kórokozók egy része a felelőtlen antibiotikum-használat miatt egyénileg alkalmazkodik a gyógyszerhez, ami később egy súlyosabb fertőzésnél már használhatatlan lesz, és te leszel az oka ha emiatt hogy korábban hülye voltál, nem fogsz meggyógyulni, mert ezzel amit csinálsz ellenállóvá tetted a kórokozókat a szervezetedben az antibiotikumokra!

2020. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
És még azt is kihagytam, hogy egy antibiotikum kúrát azt végig kell csinálni, nem szabad megszakítani csak akkor, ha valami olyan elváltozást észlelsz magadon, ami miatt aggályossá válhat az hogy tovább szeded a gyógyszert! Ez nagyon nem játék, amit csinálsz, kérdező! Pláne úgy hogy azt se tudod mi okozza, csak sejtesz valamit amiről azt se tudod úgy van e!
2020. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, csak nekem veszettül fájt is, amikor elélveztem, mintha szét akart volna szakadni a medencém. Aztán ahogy jött, elmúlt, persze azért elmentem orvoshoz. Csináltak mindenféle vizsgálatot, ultrahang, stb., aztán hosszasan hümmögött, hogy hát lehet, hogy ez volt vagy az volt, de elmúlt, és minden leletem jó, úgyhogy ennyi. Ezzel nem azt mondom, hogy ne menj el urológushoz, menj, csak azért nem feltétlenül kell a papot hívni :)


Viszont pár dolog:

-a felfázás hugyúti történet, akkor a vizeletedben lenne vér, a vizelet és az ondó totál más utat jár be, még ha végül ugyanott jönnek is ki. Nem valószínű, hogy felfázás.

-antibiotikumot nem szedünk csak úgy, sejtés alapján, mert majd egyszer elkapsz egy tüdőgyulladást, és csodálkozol, hogy miért nem hat semmi, miért halsz bele. Hát azért, mert korábban össze-vissza szedtél mindeféle antibiotikumot, és kialakult a rezisztencia.


Lehet bakteriális fertőzés, vírusos fertőzés, gombás fertőzés, simán elpattanhatott egy hajszálér, lehet daganat, okozhatja a herék sérülése, stb. Ezekből egyetlen egy esetre hat az antibiotikum, és arra se biztos, hogy pont az, amit te szedsz.

2020. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Helló


Köszönöm a válaszokat.

Sajnos az antibiotikum nem hatott.

Holnap kérek időpontot az urulógiára.


Őszintén szólva kizártnak tartom a nemi betegséget. Nem igazán mozgok olyan helyeken stb nem tudom hogy kaphattam volna el.


Persze tudom hogy az antibiotikum nem vicc és nem szedegetem be csak úgy. nem is szoktam szerintem az elmúlt 2 évben nem szedtem antibiotikumot. Meg nem szoktam ok nélkül össze vissza beszedni. Ez most egy kivételes eset volt.


De sajnos nem történt semmi. ugyanúgy véres a sperma talán annyi hogy most kicsit sötétebb a vér benne nem olyan piros.

Semmi nem fáj picit fura érzés van a a jobb herémben, meg mintha valamit éreznék a felületén, mintha egy ér lenne kidudorodva rajta.



Rohadt életbe már hogy az embernek állandóan van valami f a s z s á g az életében...

2 év elég stresszes időszak után végre elköltöztem otthonról, külön álló egyedül élet végre kicsit megnyugodnék erre jön ilyen sz*r..

2020. febr. 2. 12:57
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Az urológiára hiába mész, ez a nemibeteg-gondozóra tartozik, akárhogy makacskodsz...
2020. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!