Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus ellőt tájékozódnék....

Urulógus ellőt tájékozódnék. Véres ondó. Felfázás vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Helló

30 F vagyok.

1-2 hete vettem észre hogy az ondóm véres.

eddig életemben egyszer volt ilyen akkor is minimális vért láttam benne.

Most viszont eléggé megijesztett mert az egész teljesen piros szinte. Kb mintha fele fele arányban lenne.

Felfázásra gyanakszom most elkezdtem antibiotikumot szedni.

Ha ezután se múlik el akkor mindenképp megyek orvoshoz. Bár lehet amúgy is elmegyek.


Kérdésem, volt már valakinek ennyire sok vér az ondójában? Ha igen mi volt a probléma?

A neten azt írták ha kb 10 alkalomnál többször észlelni akkor orvos. Most én 2 hét alatt 3x csináltam és mindig olyan volt.

Köszönöm



2020. jan. 27. 18:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

:D

Kérlek

valaki

mondja már el

honnan a francból szedtem volna össze nemi betegséget???


Amikor ez a váres ondó jelentkezett az előtt már több mint 1 hónapja nem voltam senkinek. Azelőtt is csak azzal akivel évekig. Ő is biztos nem volt mással mint ahogy én sem.


Honnan a francból kapnám el? Kézfogástól? vagy a levegőből ?

Lehet én vagyok a tudatlan de akkor kérlek világosítsatok már fel.


Illetve attól hogy véres az ondó, semmi más elváltozása nincs, a szaga is ugyan olyan.


Én elmegyek a nemibeteg gondozóba ha oda kell nem arról van szó. Egyszerűen csak hihetetlennek tartom hogy ez az lenne.

Köszönöm

2020. febr. 2. 16:20
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nemi betegséget akàr a vécé ülőkéről is összeszedhetsz nyilvános helyen, vagy ha szennyezett kilics után kézmosás nélkül nyúlsz a pélódhoz! Vagy uszodában! Nem kell ahhoz dugnod senkivel hogy összeszedj nemi betegségek, a betegséget meg nem érdekli hogy mit hiszel! Az urológus akkor kell ha a nemi szerveiddel van baj. De ha azt valami fertözés vagy valami ilyen okozza az màr a nemigondozóra tartozik!
2020. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább urológia. Egyáltalán nem biztos, hogy fertőzés, és jöhet a vér a herékből, a prosztatából, az ondóhólyagból... mind urológusra tartozik.
2020. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben urológia. Ez nem AIDS vagy HIV vagy társai. Urológiára sem beutaló sem időpont nem kell. Van ahol kérhetnek időpontot, de ilyen esetben muszáj megnéznijük valakit, ha odamegy. Here fájdalom például sürgősségi esetnek minősül.
2020. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Előbb talán ki kéne zárni a nemi betegséget, kedves előző okoskodók! Ha a lelet negatív, utána lehet csak gyanakodni arra, hogy szervi oka lehet, addig csak össze meg vissza kavarjàtok a kérdező belső bizonytalanságát azzal a logikàtlan eszetlenséggel, amikkel ti itt jöttök!

A HIV-et meg az AIDS-et idekeverni meg...atyaúristen! Inkàbb maradna csendben aki még azt se tudja hogy a HIV okozza az AIDS-et plusz még csak helyesen írni se tud! (megnéznijük...)

2020. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Honnan veszed te, hogy azonnal nemi betegséget kell gyanítani egy ilyen mögött? Főleg úgy, hogy leírta, hogy stabil partnere van. Ez neked valami mániád?
2020. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam a #12-es kommentemben is, nem kell partner ahhoz hogy nemi betegséget valahol összeszedj. Megtanulnál helyesen írni, olvasni, értelmezni kedves előző nem kérdeznél vissza hülyeségeket.
2020. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyomod itt az okoskodást a 43 százalékoddal éjjel-nappal. Közöd nincs ezekhez a dolgokhoz, csak itt vered el az életed ezen az oldalon, mert valamitől baromira ráérsz és nyomod a hülyeségeidet. El lehet kapni sok mindent sok helyről, de ettől függetlenül nem kell mindennel azonnal a nemibeteg gondozóba szaladni. Gondolom ha te köhintesz egyet, akkor azonnal keresel egy virológust, mert biztos TBC...
2020. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de egészen feldobtad a napomat azzal hogy körülírtad magadat hogy milyen vagy, ehhez semmit nem tennék hozzá, mert mindennel amit rólam meg a témához írtál, önmagáért beszél és semmi értelem nincs benne! Az meg hogy így felb...tad magad azon amit visszakaptál tőlem, megint csak röhögni tudok rajta, annyira szánalmas! Inkább hallgass ha ennyire nem vagy értelmes ahogy azt az előbbi kommentjeidben is megmutattad,kedves előző! Még ragályosabbak a hülyeségeid mint a kérdező problémája! XD
2020. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Esélyes a hererák!

Azonnal doki!!!

2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!