Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balanoposthitis gyógyítható?

Balanoposthitis gyógyítható?

Figyelt kérdés

Ma megyek urológushoz és rettegek :(

Rémhírek meg neten olvasgatás az sajnos állandó.

Ha még nem krónikus ugye nem kell körülmetélni?

És mivel gyógyítható? Krém, antibiotikum?

Voltam már nemi gondozóba is, de csak 2 hét múlva lesz eredmény, addig meg megőrülök :(



#Balanoposthitis
2020. jan. 28. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán előbb ne olvasd tele magad netes baromságokkal és várd meg a nemibeteg-gondozó eredményét addig kàr urológushoz menni!
2020. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam urológián és kaptam Fucidin kenőcsöt!!! :) Meg nem vészes a bajom így megnyugodtam. Amúgy legalább itt kaptam orvosságot, SZTK-ra varhatok heteket, ha bele halok a fájdalomba.. Legutóbb is a mintavételt úgy kellett a nemi gondozóba kikönyörögni, hogy komolyabban elkeztek panaszkodni. Vizelet vétel meg urológián 1 hét múlva, addig az antibiotikumos kenőcs legalább megment.
2020. jan. 28. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor bízz az orvosodba! Mielőbbi gyógyulást!
2020. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Jegestenger nevű képződmény továbbra is privátba fenyegetőzik.
2020. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2020. jan. 28. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A poén az hogy egyszer már kitiltották innen Jegestenger t, aztán újra regisztrált! Amikor engem próbált megfenyegetni bevallotta hogy lepacsizott a modokkal, azért nem tiltják ki innen megint! Megvan még a levél is le van mentve, ahogy azok a topikok is amikben elárulta saját magát!

De elvileg ezzel már más felhasználónak is büszkén hetyegett, hogy a modok mekkora nagy barátai és csak egy szavába kerül és szabadon kitiltat innen mindenkit aki le próbálja leplezni hogy kiskorúak képeivel él vissza amit kicsalt a naiv kérdezőktől, akik bízni próbálnak benne meg a többi priviző elmebeteg pedofilban! De jegestenger nek van több felhasználóneve is arról pontozza vissza magát ezért nem csökken a sorozatos 0%-ozások ellenére se a %-os aránya, sőt nő és a modik erről is tudnak mégis hagyják hogy itt garázdálkodjon és szólítsa le a gyerekeket, ad nekik egy e mail címet hogy arra írjon mert akármikor letilthatják, másoknak meg más dologgal sokkol! Sokszor csak azért gágog bele mások beszélgetéseibe hogy benne legyen a toplista első 10 helyezete közt aminek alapból semmi értelme! Eleve ez az egész %-os rendszer el van b asz va!


JA nagy poén az hogy Jegestenger egész nap gépezik és figyeli mikor írnak ki fitymás vagy orvosi vizsgálatos kérdéseket, föleg kiskorúakat szólítgat le, csomó gyereket kellett miatta körülmetélni a hülye babaolajos tanácsai miatt! Ja és mindez bizonyítható!

És az a szomorù, hogy ennek ellenére az illetékeseket mindez nem érdekli, tudnak róla mégis megtűrik itt Jegestenger t azaz Szép Máté t, ez a valódi neve mert kell a klikk a hülye kamus hirdetésekre (Az orvosok utálják, titkolják, de egy egyszerű senki felfedezte...stb) És ha most kitiltják innen ezt a perverz vén fa szit akkor új nevekről újra regisztrál azokról hálózza majd be új áldozatait főleg éretlen serdülőket meg tiniket és folytatja ahol abbahagyta csak akkor már nem lehet majd könnyen ráakadni mert alkalmazkodik és álcázza magát! A legrosszabb hogy a sok naiv kérdező ezt nem tudja vagy nem akarja elhinni és bedől neki! Meg gyanutlanul leállnak bárkivel aki egy picit is mást mond minthogy "menj orvoshoz", pedig pontosan tudja mindenki hogy ez nem orvosi fórum és a laikus véleményekkel itt semmire nem mennek mégis az ilyenektől kuncsorognak kisebb csodáért vagy "gyors otthoni módszerekért" csak hogy ne kelljen orvoshoz menniük bàr ennek van különb módja is, csak a hülyeségre sokkal inkább vevő mindenki még akkor is ha a tulajdon férfiassága a tét!

2020. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fejlemények; mivel itt gyakorin nem nagyon írták le a pontos gyógymódját ennek a nyavajának, így leírom mi segített idáig, mert azóta jobb paszban vagyok, de még nem gyógyultam ki teljesen, szóval:


A tünet enyhítésére és javulására, ami eddig bevállt:

Fucidin kenőcs, Ciprofloxacin antibiotikum.

Ha gomba áll a háttérben, akkor: Travocort kenőcs, vagy Canesten kenőcs.

Gyulladás és égető érzés enyhítésére:

Kamillás borogatás, illetve Neogranormon kenőcs, vagy Bepanthen Sensiderm kenőcs.

Eddig ezeket próbáltam rá, igaz nem jó az önkísérletezés, de javulást lehet vele elérni.

Már csak a fitymám gyulladt és enyhén irritáló, de napokon belűl meg lesz a minatavételes labor és megkapom rá a célzott kezelést, aztán megosztom azt is, illetve, hogy hatásos e.

A vizelet laborom negatív lett, így nem húgyúti probléma.

Amit még neten kikutattam, hogy amennyiben gombás és bakteriális fertőzés is okozza, úgy ajánlatos a Betadin kenőcsöt használni rá (ezt még nem próbáltam) . Ha kigyógyultam teljesen, írok újra.

2020. febr. 18. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött a mikrobiológiai leletem, negatív lett szerencsére, így a betegségek kizárva. A gyulladás is elmúlt, viszont a bőr fityma irritáció meg sajna jelen van, ami nem épp normális. Sok krémezést szüneteltetem, viszont azok javították a helyzetemet annak örülök, csak nem épp hoznak eredményt. Nemi gondozóból, visszaküldtek urológiara, kész elmebaj. Vélhetően bőrszárazság, vagy valami gomba okozhatja a problémámat. De a Balanoposthitis állapot megszünt.
2020. febr. 21. 14:40
 9/9 anonim válasza:
Végül mi lett?
2022. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!