Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor fel huzom a fitymám...

Amikor fel huzom a fitymám bal oldalra kezd felfelé jönni. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Ezt ugy kell elképzelni hogy nem egyenesen hanem görbén áll, balra felé. Ennek lehet az oka az hogy van egy bőr ami hozzá van ragadva a makkhoz és vissza tartja, de nem biztos. Kis koromban voltam orvoshoz ezt meg csinálni, de szerintem még mindig az a probléma. Tudok valamit tenni az orvoshoz menésen kivül?
2020. febr. 5. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Rendszeresen rángatni,idővel leválik fájdalom nélkül.
2020. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszát sokan lepontozták, pedig van benne valami.


Nekem is hasonló volt serdülő korom elején. Fel tudtam húzni a fitymám, de a makk végéhez oda volt tapadva, nem jött tovább. Nem fájt, nem feszült, maszturbáli ugyanúgy tudtam vele...


Aztán a rendszeres élvezkedéstől először a tetején, majd oldalt levált onnan a bőr, mindenféle fájalom nélkül, míg csak egy ponton volt már odaragadva. Aztán egy nap recsi közben ott is levált, azóta szépen hátrajön.


Szóval igen, rendszeres "edzéssel" ez javulhat. Persze ha idősebb vagy és folyamatos kezelés alatt áll a péniszed (általad vagy partner által), érdemes lenne orvoshoz menni.

2020. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!