Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Fehéres, sárga...

Segítség! Fehéres, sárga "lerakódás" van a pemiszemen, mit használják rá?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál pár napja, ajánlott valamit, de sajnos munka miatt nem jutottam addig, hogy még is vegyem és elfelejtettem, hogy mi volt az, visszamenni pedig nem szeretnék, elég kínos egy probléma.


Előre is köszi a segítséget :)


2020. febr. 8. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira nem érdekel a farkad, hogy megjegyezd amit az orvos írt, akkor én inkább nem is mondok semmit.
2020. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azt ajánlotta, hogy gyakrabban mosd meg?
2020. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt is ajánlotta és azt teszem is, de mondott még valamit, amit használják rá, sajnos nem írta fel papírra, én pedig eléggé zavarban voltam, szerintem érthető okokból és ezért nem tettem meg.

De köszi a választ.


Egyébként 1# mi lenne, hogyha nem tudsz segíteni, akkor a saját eleteddel foglalkoznál?

Hidd el, eléggé érdekel a péniszem, de sajnos vagy nem sajnos ezermillio másik dolog van azon kívül, amivel foglalkozni kell.

2020. febr. 8. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sok sikert az ezermillió dologhoz, a farkad meg majd lerohad.
2020. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát,ha az orvos nem irt fel semmit receptre, akkor csak gyakoribb tisztálkodásra, majd kamilla teás öblitésre, és több folyadék -elsősorban víz- fogyasztására tudok godolni. Illetve arra, hogy egyelőre kerüld az alkoholos italokat.
2020. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászt
2020. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!