Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szmegma, hozzá értők tanácsa?

Szmegma, hozzá értők tanácsa?

Figyelt kérdés
2x már rákérdeztem a dologra, és más kérdéseknél is azt látom hogy a legjobb megoldás a mosás. Én napi szinten folyékony szappannal mosom, egy tanács miatt tegnap nem mostam meg, ezért (valószínűleg ezért) mára észre vehetően több volt.. orvoshoz kizárt, mosva van de nem lesz jobb, valakinek akármi tanácsa? Így is elég korcs vagyok, legalább ezt sikerüljön megoldani! Hozzá értők tanácsát várom nagyon, privátot mellőzzük!
2020. febr. 11. 22:23
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
62%
Nem igazán értem. Teljesen természetes, hogy a nap végére szmegma lesz a fityma alatt. Ezért mossuk általában minden nap.
2020. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem szabad szappannal mosni (csak, a gyulladt a fityma vagy a makk), mert károsítja a nyálkahártyát, az elpusztult nyálkahártya sejtek pedig leválva a smegma alapját képezik. A szappanos mosás károsítja a normál baktériumflórát is és akkor a kívülről jövő baktériumok könnyebben szaporodnak el.
2020. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen, és nem hallottam róla hogy ez természetes lenne... Tehát az hogy elkezdem mosni, és ha elég erősen végig húzom az ujjaim "között" akkor ott lesz a cucc, az szerintem nem normális. Kicsit sem. Elvileg ha jól emlékszem, azt írták a szmegma segít a síkosításban tökre természetes stb.. De ennyire? Szerencsére nem olyan hogy felhúznám és végig olyan lenne az egész, de ma példul látható volt, és ez engem eléggé zavar.. Plusz abba bele se menjünk hogy ezt egy lánynak hogy magyaráznám meg, amikor újra barátnőm lesz. persze egy normális kapcsolatba nem azért szeretjük egymást hogy ki a tisztább, és hibákkal együtt fogadjuk el egymást, de mi van ha ezért például full megundorodnak tőlem? És engem is nagyon zavar... Annyi lelki és fizikai bajom volt/van már, legalább ezt sikerülne megszüntetni..
2020. febr. 11. 22:45
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, tegnap szappan nélkül mostam, mára ott volt egy kis csík amikor felhúztam. Szappannal egyre jobb volt, most egy napig nem használtam és szerintem a miatt van.. Tényleg nem tudom mit csináljak, és hogy a válaszolók tapasztalatból vagy hozzá értésből írnak-e, és kinek hihetek kinek nem.. De az orvos jelenleg Kizárt.
2020. febr. 11. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Valoszinü bakteriumfertözes szval doki javasolt
2020. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

hozzáértő = orvos


Nem az itt írogató aberráltak...

2020. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne folyékony szappant használj, hanem rendes téglalap stb. alakú szappant.
2020. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most csak folyékony van, de majd váltok akkor :)
2020. febr. 13. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Sánta Férfi Intim mosakodógél😉😎
2020. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sába! Bocsi
2020. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!