Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem a peniszem nem tudom...

Nekem a peniszem nem tudom miert de nem felfele kunkorodik hanem lefele, allo helyzetben! Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
nem szivesen kerdezem de ma reg igy van es nem tom miert!lecci segitsetek!
2008. nov. 20. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
genetika, nekem meg balra, sőt az egész balra néz, nincs semmi bajod ez normális
2008. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

KEdves Kérdező!


A kisfokú görbület teljesen normális. Ha súlyosabb a görbület, az utalhat betegségre. Keress fel egy orvost, vagy küldj egy fotót az e-mailemre, mert látatlanban nem lehet megmondani, hogy a görbületed kóros-e.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem most látom először, hogy dr szalai krisztián arra bíztat fiúkat, hogy péniszükről képet küldjenek a mailcímére...


kattekop

2008. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó Hozzászóló!


Szerinted látatlanban hogyan állapítsam meg, hogy kóros, vagy normál a görbülete? S ha figyelmesebben olvastad volna a hozzászólásomat, akkor azt is írtam, hogy forduljon orvoshoz!


Ne aggódj, a paranoia gyógyítható. De a rosszindulat nem.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dr.Szalai Krisztian csak segiteni szeretne!nem kene mindig roszra gondolni!Mar nem 1 kerdesnel lattam hogy segitett az ilyedt ferfiakon!orulok hogy van legalabb 1 orvos akit el lehet gyorsan erni!am koszonom a valaszokat!
2008. nov. 20. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon ferde és ha szükségét érzed akkor fordulj orvoshoz! De tudod senkinek sem egyforma van akinek kicsit elgörbült. De semmi gáz kissé nekem is balra áll :)

Attól még ugyanúgy használható a szerszámod

2008. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!!!

Nekem is enyhén balra néz a péniszem!!! Ez nem gond...?mert most jutottam doa,hogy már kéne használni,de félek,hogy beégek a bnőm előtt!!!

Kérlek VÁLASZOLJATOK!!!

2008. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!