Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek elmenni urológushoz...

Félek elmenni urológushoz mert bi vagyok és attól tartók hogy felizgulnék ha a doki elkezdené fogdosni a péniszem, más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sexuális vonzódástól függetlenül mindenki tart hogy fel fog állni,ez a sexualistástól független,ha olyan helyre ér,bárkivel előfordul.De nagyon kevés esetben fordul csak elő.Ne félj emiatt.Ha ilyen is lenne,az orvos nem furcsálaná,mert már tapasztalt másnál is ilyet.


De nem csak attól tartanak hogy feláll,hanem hogy eleve valaki előtt elő kell venni,meg mit fog csinálni.

Van valami baj amiatt menned kell,vagy csak ellenőrzés céljából mész?

2011. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát el kéne mennem mert vannak problémáim és már rég óta húzóm halasztom a dolgot.
2011. jún. 2. 17:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a félelmeidet és menjél orvoshoz ne, hogy rosszabb helyzetbe kerüljél.
2011. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az urológia nem éppen szexuálisan izgató. Olyan, mint a nőnek a nőgyógyász. Én sem izgulok fel, amikor vizsgál a nődoki, pedig vannak szép hosszú, hengeres eszközei is.

Inkább menj el, minthogy valami komolyabb bajod legyen.

2011. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Így van. Menj el és ne parázz az esetleges erekció miatt! Ha meg feláll, fogadd el, és kalkuláld bele, hogy ez megeshet. Különben is, a doki csak gumikesztyűben vizsgál, ami meg csökkenti az ingerátvitelt.


Egyébként mennyi vagy most, és mi a bajod?

2011. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az orvosnál az ember nem szokott felizgulni

Gondolj arra, hogy a doki talál vmi rákot, és ott helyben le is vágja :D


akkora lesz a kukid, mintha a jeges tenegerben fürödtél volna előtte

2011. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat stresszeltem emiatt és persze, hogy félmerev volt, amikor elkezdte vizsgálni. De persze semmit nem szólt és így utólag már nem is tűnik gáznak, szerintem már ezerszer előfordult ilyesmi ott, úgyhogy nincs értelme emiatt aggódni. Ha tényleg bajod van, menj orvoshoz minél előbb.
2011. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem meg pont az zavar hogy annyira összemegy mint egy "kukac".
2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én bőr- és nemibetegondozóban jártam majdnem így. (Semmi komoly, csak valami bőrbetegség, nem fertőző.) Ott dokinéni van gyakran, nem is öreg, nem is ronda. Az én esetemben is.


Addig egész jól ment, amíg csak nézte, és gumikesztyűben vizsgálta. Aztán előkapott egy vattás végű pálcát, hogy mintát vesz a makk felszínéről. :) Dörzsi-dörzsi!


Szóval ne aggódj, mert a doki úgyis rutinos, és amúgy is ez az a szituáció, ahol a legkevésbé izgul fel szexuálisan az ember. Ha problémád van, az a fontos, hogy lássa.

2011. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a megnyugtató üziket :) egyébként 16éves vagyok és a here zacskómon kicsi gombostűnyi kinövések vannak ...
2011. jún. 3. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!