Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek vérpénisze van, ugyan...

Akinek vérpénisze van, ugyan azt tapasztalja, hogy egyes esetekben, például normál állapotban eléggé ráncos a péniszen a bőr, ha nagyon kiment a vér onnan, főleg akkor ha melege van a pénisznek?

Figyelt kérdés
Ugye ennél a típusnál a nyugalmi állapot kicsi, de erekciónál akár 3 vagynégyszeresére is nőhet akár, szembe a húspénisszel, ami alapból nagy. Engem mindig is bosszantott, hogy az első kategóriába esek.

2020. febr. 16. 01:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 23 éves vagyok.
2020. febr. 16. 01:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vèrpènisz esetén ez teljesen normàlis, ès logikus is, nincsen vele semmi baj.
2020. febr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon petyhütté tud válni,ne aggódjál.
2020. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondolom a hőhatás miatt is a zacsi enged magán. Meg ugye a hatalmas méretkülönbség alap és álló állapot között. Amúgy nem lógnak a golyóim vagy hasonló, csak ha melege van, vagy épp akció után. De akkor ez normális.
2020. febr. 16. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem köztes, valahol a vér és a hús között, de nekem is tud ráncos lenni

20F

2020. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem jó nagy golyóim vannak, néha épp csak kivehető rajta a ráncos lankadt farkam.
2020. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém, mint a 6-é.
2020. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!