Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzés pelenkát hordani?...

Milyen érzés pelenkát hordani? Hogyan hat ki az az életetekre? Kényelmetlen? Fájdalmas? Megalázó? Vagy milyen?

Figyelt kérdés
Semmiféle perverzió nincs emögött a kérdés mögött pusztán kiváncsi vagyok .
2020. febr. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kórházban elviselhető.
2020. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Majd megtudod, ha megöregszel. Vagy ha nagyon okos vagy, emlékszel arra, hogy milyen volt, amikor pelusos voltál. (A nagyon okos ember nagyon jó memórával bír és ez korai életszakaszra is vonatkozik.)
2020. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nyilván más csecsemőkorban, mint felnőttként
2020. febr. 23. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég korai évemre emlékszem amikor kb 2,5 éves koromban kicsit megrémisztett amikor esti fürdetésem után várt engem az ágyon kiterített textil pelenka. És megköthetős védőfóliával.


De amikor rám került e pelenka az ellenkezésem után, akkor felülve megnéztem elöl a pelenkámat és a vastagságát tapintottam ki. Eleinte szégyelltem aztán bele törődtem aztán jött rám a pizsama és rácsos ágyba fektetésem.

2020. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!