Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkielégítés közben elszakadt...

Önkielégítés közben elszakadt a fék a péniszemen. Akkor nagyon vérzett eltelt 4 óra és még mindig vérzik de már kisebb mértékben. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Orvos
2020. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Picit túlzásba vitted a dolgot, de mivel ott elég sok baci lehet, mindenképp fertőtleníteni kell. Mondjuk betadine.

A sérülés mértékét nem ismerjük, de lehet hogy még ma látnia kéne egy orvosnak, főleg hogy 4 órája vérzik.

Én a sürgősségit ajánlanám.

Tudom, hogy ciki téma, de a 4 órás vérzés nem játék.

2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha már alig vérezget, akkor majd eláll, ezért is kell otthon timsót tartani. Máskor legyél óvatosabb. Mindenesetre az elkövetkező napokban ne vegyél be acetilszalicilsav tartalmú gyógyszert (aszpirin, kalmopirin). Pár nap után már fog vérezni, de sajnos ezek az alhasi területek a tág hajszálrerek miatt erősen véreznek.
2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

És még azt hittem én vagyok őrült, aki szex után átcsutakolja magát kézfertőtlenítővel, aztán csodálkozik, hogy a fityma irritál mint az állat.

Amúgy sürgősségi/urológia!

2020. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kend be fertőtlenítővel, és a következő 2 hétben csak pisilésre használd!

Ha begyullad vagy 1-2 nap után is fáj, irány az orvosod!

2020. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyszer elszakadt, mindig el fog szakadni. Keress fel egy urológust, hogy egy bemetszéssel megoldja a problémát.
2020. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Ezen a területen lévő sérülésre Bepanthen plusz kenőcsöt kaptam korábban. Fertőtleníti és gyógyítja a sebet is.
2020. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
AZONNAL ORVOS! MŰTÉT KELL HOZZÁ! NE TÉTOVÁZZ!
2020. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Aztán majd őt is körülmetélik, hát hogyne! Egy normális intim piercer megoldja,és az tényleg csak a féket szedi le, nem az egész fitymát!
2020. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy piercerhez hogyan lehet bejelentkezni ilyennel? 😁
2020. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!