Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van rá még esély, hogy nőjön...

Van rá még esély, hogy nőjön a péniszem?

Figyelt kérdés
Tudom sok kérdés van, de nem teljesen az én esetiem. 14 éves korom óta nem nagyon nőtt, max 2-3cm-t, most 14 cm. Nem tudom hogy mennyire vagyok elől a serdulesbe, de már kb mindenhol szorosodok, ennek ellenére az elmúlt évben 3 cm-t nőttem. Van rá esély hogy elerjem legalább a 16 cm-t? Előre is köszönöm a válaszokat, számomra nagyon fontos mert rontja az onbizalmamat(nem merek barátnőt keresni pedig lenne rá eselyem). 17f
2020. márc. 8. 01:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"félek hogy nem lennék neki eleg"

Amíg ettől félsz, addig ne is akarj összejönni senkivel. Addig mással foglalkozz: az önbecsülésed építgetésével. Onnan fogod tudni, hogy kész, jöhet a csajozás, hogy már nem fogsz attól félni, hogy nem lennél elég neki. Ez pedig akkor fog eljönni, amikor már eleget tanultál, sportoltál, dolgoztál, stb., és ezek kapcsán elég sikert értél el, a kudarcokból is sikerült tanulnod, így igenis tartod magad valamire teljesen függetlenül a mindenféle méreteidtől - vagyis férfivá értél.

2020. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Én melegként nagyon örülnék neked :)
2020. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

Jól írtad kérdező,bizony a fiú,férfiak,ha nem is erőteljesn nézik a másikét ,bizony fél szemmel rápillantanak.

E dologról még a szexológia is emlitést tesz.

Ezt a dolgot a természet mindenkibe bele klónozta .

Ezt a "nagy" heterók próbálják tagadni.Más beállitottságúak

nem igy vélekednek.

A lényeg a lényeg,a fiuk mindig hasonlitanak,a sajátjukét a másikéhoz.Mindig a másiké látszik nagyobbnak,formásabbnak.2 egyforma a világon nincs,ahogy ember sem .

2020. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

#12 Ez nem a homokozó. Nem itt kéne deviánskodni egy ilyen pedofilnak.


A rendőrség le tudja nyomozni pillanatok alatt az IP és lakcímedet, úgyhogy nem éri meg szórakozni.

2020. márc. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 szamo77db ***** válasza:
Ne szorongjál, már jó a méreted. De nagy valószínűséggel nőhet még egy kicsit. Talán 2 centit. De mondom, ez már most jól van így.
2020. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves korom után még nőtt két centit, szóval van esély :)

20F

2020. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A hosszméret azért függ a testalkattól is. Ha valaki nagyon kövér, akkor simán lehet a farka látszólag rövidebb (rejtett pénisz vagy angolul buried penis), de gyakorlatilag ugyanúgy működik, mint egy soványé. 14cm teljesen normális méret, ettől még simán lehetsz szexisten és rutinos szerető, akiről a lányok álmodnak. Nyugi, önbizalom és gyakorlás. Ha az intim méreteid miatt nem fogsz kelleni valakinek, az nem szeret igazán. A többi sráccal meg ne foglalkozz, mert lehet így leplezik a saját gátlásaikat.
2020. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!