Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van még rá esély, hogy megnő...

Van még rá esély, hogy megnő a péniszem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok megelégedve... 10 cm mereven, pedig 15 éves vagyok.
2012. ápr. 30. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nőhet,van esély rá,18-22 éves korig nőhet.De általában 15-17 éves korban eléri a végleges nagyságát a legtöbb esetben,de általában ezek a fiúk már a felnőttkori magasságukkal,fejlettségükkel rendelkeznek..

Írnod kellene milyen fejlett vagy?Apukádnál alacsonyabb vagy már?Mikor kezdtél el fejlődni?

-mert ha még alacsony vagy viszonylag apukádnál is akkor előfordulhat hogy még fejlődésben vagy.

2012. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sokkal alacsonyabb vagyok faternál ő 185 cm kb énmeg 170 asszem
2012. máj. 4. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor te még elég későnérő típus vagy,elég alacsony,a 7-8. osztályosok tehát 13-14 évesek szoktak ilyen magassak lenni,a 15 évesek már inkább a felnőttkori magasságuk fele húznak növésben,fejlettségben tehát minimum 175-180 cm magasak.Akkor mivel elvileg te még igen sokat fogsz nőni simán nőhet a péniszed hossza is.Ha az apukád is ekkora lett volna akkor már egy kifejlett magasságú kamaszról lenne szó és ez itt a nem mindegy,hogy valaki növésben,fejlődésben van még,vagy már nem és te még abban vagy.Bíztos hogy nőni fog még,nem bíztos hogy sokat de még nő,mert még ezek szerint te is növésben vagy,egyébként lehet hogy 1-1,5 éven belül igen csak megfogsz ugorni fejlődésileg is,hisz 16-17 évesen már egész magassak szoktak lenni a fiúk.
2012. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!