Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sikertelen dorsal incisio...

Sikertelen dorsal incisio után körülmetélés? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Február 4.-én műtöttek meg fitymaszűkület miatt. Egészen a mai napig nem is tudtam hogy mi volt konkrétan az eljárás amit végeztek rajtam(dorsal incisio). Se a műtét előtt se a műtét után nem tájékoztatott engem senki semmiről, a gyógyulás menetéről a seb kezeléséről. Egy hét után visszamentem kontrollra. A doktor úr aki műtött javasolta hogy áztassam kamillába, és felírt rá egy pimafucort nevezetű kenőcsöt amivel kenegessem. A kamillás áztatást a műtét után 2 nappal meg is kezdtem, mivel a kórházban senki nem mondta el mit kell tennem így összeszedtem az információt innen az internetről. A kenőcs amit felírt rá a doki borzasztóan kikezdte a makkom, a bőröm, véres-gennyes váladékozás volt tőle, így abbahagytam. Amint abbahagytam a kenegetést ez elmúlt. Így egy hónappal a műtét után se oldódott meg a problémám, továbbra sem megy hátra a fitymám erektált állapotban, illetve nem erektált állapotban is nehezen fájdalmasan és megszorul a makk mögött. Így a tisztítása sem egyszerű, fájdalmas művelet. Visszamentem ma a kórházba de másik urológushoz aki azt mondta hogy mivel nem tisztítom rendesen be van gyulladva és így nem lehet megműteni újra(teljes körülmetélés mellett döntenék), mert "kirohadnak a varratok". Továbbra is kamillába kell áztatnom és visszamennem 1-2 hét múlva "amikor akarok". Kicsit nekem ez furán hangzik mivel akinek olyan mértékű fitymaszűkülete van hogy egyátalán nem tudja tisztítani és valószínű neki is be van gyulladva, azon is elvégzik a körülmetélést. Tanácstalan vagyok mivel két másik kórházba próbáltam menni, az egyikbe elküldtek mivel nem a körzetemhez tartozik, a másikból is elküldtek mert "etikátlan az orvosok között hogy átvesznek engem mint beteget mert nekem nem jó az az orvos aki műtött". Sajnos ismerem az egészségügy állapotát, de nekem az orvosok hozzáállása is kiábrándító. Tény hogy állami kórházba probálom elvégeztetni a műtétet tb-re. Ha lenne pénzem magánklinikára akkor természetesen oda mennék. Bármi tanácsot meghallgatnék. 22/f

2020. márc. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Látod, én előtte mentem el több orvoshoz nem utána, és végül nem is orvossal oldattam meg pont ezek miatt! Eleget hallottam az ismerőseimtől akiket ugyanezzel műtöttek hogy milyenek ezek az urológusok és konkrétan az első néhány orvosi látogatás után sírógörccsel távoztam onnan annyira kiábrándító volt.


"Se a műtét előtt se a műtét után nem tájékoztatott engem senki semmiről, a gyógyulás menetéről a seb kezeléséről"

Egyetértek. Le se szarnak, emberszámba se vesznek. Akkor meg milyen hülye műttet ilyen emberekkel akik ennyire embertelenek? Büszkeség? Kiállni magadért?

Ezeket nekem senki nem mondta el előtte, hogyan kezeljem ezeket az urológusokat! Itt minden hülye papol nyilvánosan is meg kéretlen privàtokban is hogy orvos! orvos! urológus! meg hasonlók, meg majd ők megnézik meg segítenek! Egyik rosszabb mint a másik! Régen rossz ha valaki itt keresi a megoldást internetes fórumokon vagy azonnal rákészületlenül és tapasztalatlanul megy az urológusokhoz és az első ilyen jöttmentnél megáll! Ne haragudj de nem csodálom hogy ez lett a vége! Most örülhetsz ha legalàbb valamilyenre sikerülne mégis kihozni a péniszedet! Szeleburdisággal, átgondolatlanul elsietve és felkészületlenül nem lehet! Aki nekem végül megcsinálta szakember a prevenció hìve, és ha belegondolok, tényleg! Megelőzni a bajt odafigyeléssel, lassabban és àtgondoltabban, megtervezve a legmegfelelőbb emberrel megvalósítva csak picivel több odafigyelés mint utána az elb*zarintott dolgokat sokkal több energiabefektetéssel helyrerakni! Mint most majd nálad is kérdező!

2020. márc. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Látod én előtte mentem el több orvoshoz nem utána, és végül nem is orvossal oldattam meg pont ezek miatt! Eleget hallottam az ismerőseimtől akiket ugyanezzel műtöttek hogy milyenek ezek az urológusok és konkrétan az első néhány orvosi látogatás után sírógörccsel távoztam onnan annyira kiábrándító volt.


"Se a műtét előtt se a műtét után nem tájékoztatott engem senki semmiről, a gyógyulás menetéről a seb kezeléséről"

Egyetértek. Le se szarnak, emberszámba se vesznek. Akkor meg milyen hülye műttet ilyen emberekkel akik ennyire embertelenek? Büszkeség? Kiállni magadért?

Ezeket nekem senki nem mondta el előtte, hogyan kezeljem ezeket az urológusokat! Itt minden hülye papol nyilvánosan is meg kéretlen privàtokban is hogy orvos! orvos! urológus! meg hasonlók, meg majd ők megnézik meg segítenek! Egyik rosszabb mint a másik! Régen rossz ha valaki itt keresi a megoldást internetes fórumokon vagy azonnal rákészületlenül és tapasztalatlanul megy az urológusokhoz és az első ilyen jöttmentnél megáll! Ne haragudj de nem csodálom hogy ez lett a vége! Most örülhetsz ha legalàbb valamilyenre sikerülne mégis kihozni a péniszedet! Szeleburdisággal, átgondolatlanul elsietve és felkészületlenül nem lehet! Aki nekem végül megcsinálta szakember a prevenció hìve, és ha belegondolok, tényleg! Megelőzni a bajt odafigyeléssel, lassabban és àtgondoltabban, megtervezve a legmegfelelőbb emberrel megvalósítva csak picivel több odafigyelés mint utána az elb*zarintott dolgokat sokkal több energiabefektetéssel helyrerakni! Mint most majd nálad is kérdező!

2020. márc. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kenőcs és a bevágás nem jött be, akkor én a helyedben a körülmetélésre szavaznék a koronajárvány után. Teljes km a legjobb, ha lehetőleg feszes az eredmény az erekcióban. Ne fogod megbánni, csak normális orvost keress.
2020. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!