Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után a felszívódó...

Körülmetélés után a felszívódó varratokkal akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég volt körülmetélésem, és akkor most nem értem.A doki nem adott időpontot a varratszedésre, mert mondta, hogy felszívódóvarratok.Most lehet, hogy butaságot írok, de ha felszívódik a varrat, akkor pontosan mi esik, és mi potyog ki?Csak azért kérdem, mert bizalmatlan vagyok, mert olvastam körülmetélés történeteket, ahol olyanokat írtak, hogy felszívódó varrat volt, de volt szó varratszedésről is.
2020. márc. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A felszívódó varrat csak a testen belül szívódik fel. A varratszedés azt jelenti, hogy a test felszínénél elvágják a varratot, hogy az ne zavarjon vagy akadjon be. A maradék a testen belül marad, az bomlik le.
2020. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is felszívódó volt, de nem volt varratszedés, mert "belül" felszívódott, nem volt ami a kivüllévőt megtartsa és le(ki)esik...
2020. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Körülmetéléshez ritkán használnak felszívódó varratot.Ezt inkább csak fékhez,mert itt rövid a gyógyulási idő,5 nap elteltével már hullanak is .Előfordul itt is,hogy nem jön ki magától,a kontroll vizsgálaton majd a doki akkor kiveszi.

A záró jelentésen rajt van ,mikor kell kontrollra vissza menni,a varrat szedés is akkor szokott lenni.

Ha neked felszívódóval varrta,10 nap után biztosan hullani is fognak .

2020. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. márc. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!