Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs ádámcsutkám fiú...

Miért nincs ádámcsutkám fiú létemre? Sosem volt, a szörzetem nem túl dús, de azért van. Hangom környezetem szerint normális, viszont éneklésnél bőven a tenor C" fölé tudok menni.

Figyelt kérdés

Google-be beírtam, hogy " do some men not have adam's apple?" de csak ilyen hülyeségeket hozott ki, hogy


"It is more prominent in males, and it serves no specific function. A person can remove or change the size of their Adam's apple with surgery. Adam's apples develop during puberty and are not present in prepubescent children. They are often more prominent in males, who tend to develop larger larynxes than females."


szal, mikor alakul ki, meg miért, de azt nem hozta ki, hogy mi van akkor ha nincs, illetve miért nincs :S


2020. márc. 11. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
allemaradt h 22F
2020. márc. 11. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobb gondod sose legyen!
2020. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiemelkedőn nagy nekem sincs .
2020. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenen nem kell aggódnod, nekem sem látszik, csak ha tapogatom akkor érzem, hogy van. legtöbb ismerősömnek szintén nincs olyan nagy.
2020. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azta, tenor C... Hát figyelj, ha én akár fele ennyire tudnék énekelni két kezem összetenném.

Amúgy ha szépen énekelsz, a franc se fogja észrevenni hogy nincs :D

17/l

2021. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!