Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ennyi hízás?

Normális ennyi hízás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, eléggé gyors az anyagcserém így régen is hiába ettem nagyon sokat és sokszor 63kg felé szinte nem tudtam menni soha még akkor is 64 ig sikerült eljutnom amikor tömegnövelő étrendet követtem és rendszeresen jártam edzeni. Az utóbbi fél évben viszont többet jártam el sörözni és egyre több olyat kezdtem el enni amit régen nem nagyon pl kolbász, szalonna, stb. Egy nyaraláson kezdődött az egész amikor szinte egy hétig végig söröztem és elképesztő mennyiségű kaját ettem naponta hogy a nyaralás végére a nadrágomat is alig bírtam összegombolni. Aztán szép lassan visszaálltam megint a 63-4 kg-ra. Az utóbbi időben megint elkezdtem sörözni és naponta 4-5x enni és azt vettem észre hogy reggel 66-kgt mutat a mérleg. Tudom hogy maga a súlyom egyáltalán nem sok csak hogy ha 23 évig nem tudtam egy kg-t se felszedni szinte akkor most mitől ugrott rám hirtelen 2-3 kg? 24/F
2020. febr. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen hülyén hangzik 24 évesen, de a korral jár. Semmi extrém nincs 2 kg hízásban.
2020. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 kg nekem egy nap alatt feljön/lemegy. Te se vagy már fiatal, lassul az anyagcseréd, teljesen normális.
2020. márc. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!