Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Mit tegyen a...

Mi lehet ez? Mit tegyen a barátom?

Figyelt kérdés
tegnap mikor lesz*ptam lementem a heréjéhez is és picit ott kényeztettem, a lényeg az h mondta h a bal heréje fájt egy picit, de nemtudja h mitől, utánna nézett neten és az jöt ki h herevisszér:S de az mit takar? félek h vmi baja lesz:( sztetek ha nem visszér akk mi,lehet? volt már vkinek ilyen?(normális válaszokat lécci, ez nagyon fontos nekem, jah és azért nem a barátom kérdezi mert ő nem szereti így írkálni ezeket, így leírkálni:S)
2010. júl. 25. 12:06
 1/4 N.Balu ***** válasza:
Menjen orvoshoz. Ha nem akar menni, vigyed.
2010. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irány az urológus, nem kell beutaló. Megvizsgálják és kiderül, hogy mi a baj.
2010. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Azt nagyon fontos tudni, hogy itt nem szakorvosok ülnek ( már csak a válaszokból ítélve gondolok erre ).

Itt olyan kérdésekre kap választ egy kérdező, ami általános nyavalya, elég gyakori és ami már sok emberrel megtörtént, így tapasztalat átadásról lehet szó és nem megfelelő gyógymódokról.

Ha valamely testrészünkön elváltozást észlelünk, akkor szakorvoshoz kell fordulni.

2010. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A herevisszér 99%ban tipikusan a bal herét érinti.

Elég gyakori, sokaknál van, látható, de nem okoz gondot és az orvosok nem is akarnak hozzányúlni. De amikor már fáj, akkor azért el kell menni, nagyjából rutinműtét, nem kell félni tőle. Ha vártok, azzal sokkal nagyobb gondot okozhattok. Egy herével is lehet élni, de azért mégiscsak jobb a kettő... vicc el szépen orvoshoz. Nem kell műtéttel fenyegetni szegényt, a pasik eleve nehezebben szánják rá magukat az ilyesmire :)

Csak annyi legyen, hogy egy vizsgálat... ott meg majd úgyis látni fogja a doki, hogy érdemes-e hozzányúlni.


Sokszor van amúgy, hogy látszik az ér, meg lüktet, fáj, de a doki mégis azt mondja, hogy inkább nem nyúlnak hozzá, ezért se kell előre pánikolni :)

2010. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!