Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyen a barátom? Nem...

Mit tegyen a barátom? Nem akar orvoshoz menni, én meg nem akarok visszafertőződni.

Figyelt kérdés
Tehát mentem tabit kiíratni, nem is sejtve h gombás vagyok; de a doki kivizsgált és a tabi mellé kaptam kúpot is. Mondtam a barátomnak, h valószínűleg menses alatt vagy után mivel meg is voltam fázva, adottak voltak a körülmények a szervezetemben egy hüvelygombára... és kértem, h szidjon el mindenféle higiéniától mentes némbernek a dokija előtt, csak vizsgáltassa ki magát. De nem akarja, mivel nekem csak egy kis fehér folyásom van/volt, neki meg abszolút ilyen sincs..
2011. máj. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nincs tünetük ,de már valószínű hogy benne is lappang a gomba..Ha nem kezelteti magát akkor hiába használod a kúpot,mindig vissza fog fertőzni téged..De nem kell elmennie orvoshoz.Elég ha vesztek canesten kenőcsöt,és tablettát,és kenegesse ő is a nemiszervét,és vegyen be pár tablettát..Nálunk bevált( mondjuk mi elmentünk a dokihoz,és ő mondta)
2011. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. máj. 2. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Hali!


Arra azért felhívom a figyelmedet, hogy ami az egyiknél bevált, a másiknál nem biztos, hogy be fog.

1xrre kell orvoshoz mennetek, és a felelősségteljességedet igenis támogatni kell. Ti is eljártok nőgyógyászhoz, nektek is el kell viselnetek, hogy egy doki turkál a puncitokban, ennyit ő is igazán megte7ne értetek! :-o


Te tehát lefogadom, nőgyógyásznál voltál. Neki meg a bőr- és nemibeteg-gondozóba kell mennie, ahová kísérd el, ennyit ajánlj fel. Ha nem hajlandó elmenni, mondd el neki, hogy...

"-- Bocs, szívem! Ennyit nem vagy képes értem ÉS ÖNMAGADÉRT IS megtenni, akkor felejtsd el a szexet, és puszit se adj! Ja igen,... és tőlem se várj addig, amíg nem mentünk el a dokihoz!"

...közösen, hogy lásd, VALÓBAN ott volt-e!? És addig tégy is így. Ha puszilni, vagy simizni, húzódj el tőle. Ha nyúkálni próbál, csapj a kezére! Ha az én barátnőm ennyit nem tenne meg önmagáért, azzal engem sem tixtel, ergo, várnék pár hetet, ha nem változik meg, akkor szakítanék, vagy legalábbis még egy időre elér7etlenné tenném magam az ő számára.


Vesd be ezt a trükköt, és puszit CSAK A DOKI UTÁN, kben nem fog elmenni!



FEL A FEJJEL, és majd számolj be a fejleményekről! Ok? :-D

Üdv:EE

2011. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még tart a harc...


Köszi a válaszokat :)

2011. máj. 5. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, erre számítani le7ett! :-)

(am. a magam nevében nincs mit. ;-D )


Csak kitartás, és ne engedj! Ha elvoltatok a dokinál, CSAK UTÁNA jöhet a puszi, simi, dicséret meg a többi! Addig ... SEMMI! :-o

Ennyit ő is igazán kibír6...! d0.ob

Ha meg ennyit nem tesz meg értetek, akkor mit fog egyáltalán?? Vessen magára, ha dobod emiatt... de ez a lecke most jár neki akkoris! (Jó személyiségszűrő ez a probléma, nem? :-D )


Üdv: EE

2011. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!