Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makacs pénisz gomba?

Makacs pénisz gomba?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászom felírt nekem pimafucortot, ez elmulasztotta az égő érzést, de ilyen enyhe fájdalom még megmaradt. 6 napig kentem, de ekcémás lett a fitymám. A makk meg hámlik. Most elkezdtem újra travocortal, kontroll csak köv héten lesz. De addig muszáj kezelnem, mert az ekcéma nem normális. A travocort meg jó arra is és csillapítja a fájdalmat és gomba ellen is jó. Másnak is ilyen nehéz volt ezt kikezelnie?

2020. márc. 14. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj az, hogy a gomba az csak tünet. Igazából a valódi ok valami más betegség (pl cukorbetegség) vagy csak sima immungyengeség. Nekem ez utóbbi van, a legegyszerűbben teljes életmódváltással lehetne teljesen kikezelni. Már elhagytam a dohányzást, meg igyekszem figyelni a táplálkozásomat, de ez kevés. A napi 8 óra ülőmunka, kis stresszel nagyon nem tesz jót. De még ha sportolásra rá tudnám venni magam, az sem biztos, hogy segítene, mert a ma kapható zöldségek igencsak gyérek.

Én urológusnál voltam, ő azt javasolta, hogy az eleján naponta 3szor, majd fokozatosan csökkentve heti egyre Betadineozzam be (csak simán pár cseppel be kell masszírozni :) ). Azóta mondhatni tünetmentes vagyok, de ha kihagyom a heti okosságot, akkor visszajön. :(

2020. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de az a fura, ha kenegetem, akkir mindig javulást tapasztalok. Cukros nem vagyok, mert a verképem az jó. Vitaminokat viszont szedek, bár nem vagyok beteges típus, így a gombás fertőzés marad.
2020. márc. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!