Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis csomó a végbélnyíl...

Van egy kis csomó a végbélnyílásomnál, ha ülök néha fáj, de nem annyira vészes. Mi lehet ez a kis csomó?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2020. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

egyetemista vagyok, azt hittem ez csak idősebb korban jön elő.

Háziorvost látogassam meg először, ugye? Elég kellemetlen téma, van rá esély, hogy csak ad rá valamit, amivel kenegetem és elmúlik? :|

2020. márc. 16. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Van rá kúp is és kenőcs is. A háziorvos is ezt mondaná és ezek a szerek vény nélkül is kaphatók. pl. Reparon
2020. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Külső rögösödött aranyérnek hívják. Ha kicsi akkor felszívódik magától. Ha nagyobb akkor proktologús/sebész 1 perc alatt kiszedi. ;)
2020. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig alig fájt, azt mondták mennyire kellemetlen, de nem éreztem annak...

aztán most fürdés közben kitapogattam és azóta tényleg ha ülök itt-ott bizony felpattanok annyira kényelmetlen már

2020. márc. 16. 22:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj, inkább csíp.. Biztos hogy az? Nem hogy kenegetem aztán teljesen más.
2020. márc. 18. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent most nem tudsz vele csinálni, mert nem igazán van most EÜ-s ellátás, csak Sürgösségi esetben. Ne piszkáld. Ha nyomkodok rosszabb. Kenőcsőket meg ne használj csak úgy.


Én nem mondom, hogy biztosra, hogy az, mert nem látom. De ha letudod fotózni azt a részt akkor küld át privátba.


Amúgy meg próbáld meg: Kamillás ülőfürdő

2020. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a doktornövel jóba vagyok, neki elpanaszolom levélben...

De köszi.

egy hólyagszerű csomó... nem fáj, csak csíp..

2020. márc. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!