Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aktus után észrevettem hogy a...

AdicetxD kérdése:

Aktus után észrevettem hogy a fitymafekemen van egy kis seb, picit csip ha hatra húzom a bort. Nem vérzik meg semmi csak egy kis sérülés van rajta. Elképzelhető hogy szárazon csináltuk és az miatt meg serulhetett?

Figyelt kérdés
Néztem több platformon hogy fitymaszakadas lehetséges, viszont az verzessel jár. Kenegetés sudocremel, mi lehet a baj?

2020. márc. 23. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez enyhe kantárszakadás első jele lehet. Nézd meg, hogy elhúzza-e a makkodat lefelé, amikor a fitymád teljesen hátrahúzod, mert ha igen, akkor irány az urológia a járvány ztán. Egy vadabb közösülésnél még jobban kettészakadhat és az elég fájdalmas.
2020. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a bőrt teljesen hátra húzom merev állapotba, és néhány milimétert megy hátrafele a makk az baj? Vagy van ennek valami határa?
2020. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!