Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan létezik hogy kidörzsölte...

Olyan létezik hogy kidörzsölte a boxer a makkom?

Figyelt kérdés
Szombat éjjel egy buliban táncoltam egy csajjal, és hát egészen jól sikerült a tánc, fel is állt a farkam. Kimentem WC re es azt vettem észre, hogy a fitymam hatravolt csúszva és a makkom csont száraz volt. Ma délelőtt már bevörösödött a makkom teteje, meg a makk pereménél. Délután amikor ki akartam verni éreztem, ahogy minél jobban verem, annál jobban kezd fájni ahogy hatrahuzom a bőrt. Most este már hamlani kezdett a bőr, mindenhol fehér darabkak vannak és piros pöttyös lett. Szexuális aktusom már jó fel éve nem volt. Mivel kenjem be? El fog múlni?

2019. okt. 28. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
létezik. ha nincs külön oda való krémed, akkor hagyd hogy magától elmúljön. nem lesz gyors, de hát ez van, bírd ki. ne siettesd mert csak rosszabb lesz.
2019. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fertőzés kizárható, vegyél rá kék gyógyszertári Neogranormont. Ha nem múlik el hamarosan, befertőződhetett valami kórokozóval, nem kell ehhez feltétlenül nemi kapcsolat.
2019. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%
szűk boxer kell hogy ne húzodjon hátra :/
2019. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy összeszedtél valami fertőzést a nyilvános helyen? Én a helyedben megnézetném a nemibeteg-gondozóval azért!
2019. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Igen,mert a makk felületét nyálkahártya borítja .

Ezt védi a rajta lévő előbőr .

2019. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Nyalkahartya ide vagy oda, en nem tudom befedni sosem mert hatracsuszik a fityma. Hulyeseg ez hogy azt vedi, a makkom nagyon jol birja igyis hogy nincs fitymaban
2019. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Persze hogy jól birja ,miután már kidörzsölődtek belelő az érző idegvégződések,a makk ezen része orvosi szó használattal már el is van kérgesedve .
2019. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gombás fertőzés.


Az egyetemen mesélték ezt az anekdotát, amikor egy professzor mikrobiológia előadást tartott : "Uraim, ha Önöknek fontos a nemi szervük, akkor pisilés előtt is kezet mosnak!" Ez azért rendesen ütött, bár tényleg senki nem szokott előtte kezet mosni, néha meg utána sem.

2019. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!