Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiytma helyreállítás körülmeté...

Fiytma helyreállítás körülmetélés után lehetséges?

Figyelt kérdés

Aki körül lett metélve, viszont érzéketlen lett a makkja, és sikerült neki vissza nyújtania a fitymáját, vagy épp ezen dolgozik, nektek hogy sikerült? Mik a tapasztalataitok? Foreskin restorstion néven van fent egy csomó angol információ erről, de magyart nem nagyon találtam.

Aki már megcsinálta leírhatná hogyan is zajlik ez?



#körülmetélés #fityma #fitymahelyreállítás
2020. márc. 23. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Metélés után az már úgy marad .
2020. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer levágták már nem nől vissza.
2020. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem állítottam ilyet hogy visszanőne! Az viszont 100% hogy van egy ún. Foreskin restoration módszer, amivel a megmaradt bőrt nyújtják hónapokig, akár évekig, míg olyan nem lesz mint "gyárilag".
2020. márc. 24. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


szerintem attól még, hogy visszanyújtod a bőrt nem fog az érzékenység visszaállni.

2020. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ, hogy milyen feszes vagy laza volt a körülmetélés, de ez függ az illető testalkatától és intim méreteitől. Ha csak egy részét távolították el a fitymának, akkor olykor még ráhúzható a makkra vagy a pereme alatt összetorlódik, ami erekcióban kifeszül. Ez elég kellemetlen lankadtan, ezért szokták a dokik többet eltávolítani, hogy a makk utána teljesen fedetlen maradjon nyugalmi helyzetben és a száron maradt bőr se érhessen hozzá. Na most attól függően, hogy mennyi mozgatható fityma vagy péniszbőr marardt, ezt szokták súlyokkal nyújtogatni, hogy ismét a makkra húzható legyen hónapok vagy évek munkája után. Ez lenne a helyreállítás, bocsi a sok vizuálism észletértl
2020. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ilyennek bedőlni,még akkor sem,ha azt angolul írják. A máj az,ami tudja magát növeszteni,ha egy részét leműtik.
2020. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A körülmetéléstől nem lesz érzéketlen a makk. Én is metélt vagyok több éve, semmit sem változott.
2020. máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
én is metélt vagyok, picit lett érzéketlenebb, de nem okoz gondot nekem semmiben.
2020. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!