Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet átmeneti impotenc...

Hogyan lehet átmeneti impotenciát elérni?

Figyelt kérdés
3-4 évről lenne szó.

2020. márc. 26. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

női hormonokkal.

Pl fogamzásgátló tabletták.

2020. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bróm tablettával


Anno a honvédeknek adták az 50 es években.

Vanank akiknél már kezd hatni:D

2020. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3-4 év nem átmeneti... Egyébként az impotencia az szexképtelenséget jelent, magyarul nem áll fel, és nem tudsz szexelni.

Ha valaki tud szexelni, de képtelen gyereket csinálni, azt férfi terméketlenségnek, magtalanságnak hívják.

Én nem szórakoznék ezzel, a női fogamzásgátló, a férfi szervezetre romboló hatással van.

Maradandó egészségi károkat okozhatsz vele magadnak.

Ha nem akarsz gyereket akkor vaszektómia (feltéve ha találsz olyan orvost aki hajlandó megcsinálni).

De egyébként ne aggódj mert, a nők 80% a sárgatest hormon hiányos, aminek ha utánanézel rájössz, hoyg az a szerepe, hogy a megtermékenyült petesejt be tudjon ágyazódni!


Én is 15 éven át paráztam ezena gyerektémán, amíg rá nem jöttem, hogy az exem mennyire átvert, és amikor másnak szült gyereket akkor árulta el, hogy nekem sose akart, és azért húzatott csak állandóan gumit, hogy még véletlenül se legyen tőlem terhes, miközben a jelenlegi gyereke apjával is kefélt sárgatest hormon pótlás mellett..


Onnan tudom, hogy igaza volt és ebben nem hazudott, hogy a mostani barátnőm 13 évvel fiatalabb nálam, huszonéves, közel egy éve szexelünk gumi nélkül, és nem szed semmit, sosem veszem ki, mégsincs belőle gyerek, még pozitív tesztet se sikerült produkálnia.

Pedig van hogy megzavarodik a ciklusa, és volt már egy ilyen kéthetes késése is aminél ilyen lelki tünetei lettek, de aztán megjött neki mint a niagara...



Szóval felejtsd el amnit az iskolában tanítanak, mert a valódi világ a maga körülményeivel szennyeződéseivel, életmóddal teljesen más mint az elméleti tankönyvi példa.


10 fiatal nőből 7 képtelen megfoganni. Teherbe esik, de nem marad meg! Első 3 hónapon belül elvetélnek, vagy meg se tapad bennük.


Én így tapasztaltam a dolgokat.

2020. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első nagyobb biciklitúrámat ami 175 km volt, rossz nyeregbeállítással tekertem le, utána 2 napig nem állt fel. A hosszabb hatás érdekében már megválaszolták, de mi haszna van 3-4 évig impotensnek lenni?
2020. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még egy olyan gyanúm is van, hogy a HIV meg az egyéb nemi nyavaják terjedése miatt van ez a szándékos félretanítás, hogy az emberek mindenáron késztetést érezzenek a gumihasználatra nameg a koton és a fogamzásgátló tabletták se két fitying, milliárdos biznisz... A fogamzásgátlók hosszabbtávú szedése pedig előkészjt a nőkben egy sor krónikus megbetegedést... Pl: Súlyproblémák, pajzsmirigybajok, magas vérnyomás, veseproblémák. Termelik vele a pácienseket a gyógyszeriparnak.


3# voltam.. (39 éves Férfi)

2020. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogamzásgátlást akarok. Jól fogalmaztam meg a kérdést.
2020. márc. 26. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy régi fapados Zetort. Az állandó rázkódástól, a sok ingertől egy idő után állítólag akkor se áll fel, ha kéne.
2020. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme annak, hogy1 egészséges férfi 3-4 évig impotens legyen?
2020. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég ha én tudom.
2020. márc. 31. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!