Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 38 éves fiatalember vagyok....

38 éves fiatalember vagyok. Szűz vagyok. Soha nem volt barátnőm. Egyedülálló vagyok a világon?

Figyelt kérdés
Még csak nem is köszönt nekem egy lány sem. Kereskedelmi technikus végzettségem van. Jelenleg takarítóként dolgozom a hadseregben, de innen is hamarosan repülök. Volt vagy 1000 munkahelyem de mindenhonnan kidobtak. Feladom! Szóval munkanélküli leszek és hajléktalan. És még szűz is vagyok. És itt a Karácsony is és. Amúgy mindig úgy gondoltam hogy vannak felsőbbrendű és alacsonyabbrendű emberek. Én alacsonyabbrendű ember vagyok, egy senki vagyok. Ez van. Ahol takarítok a hadseregben Gestapók vannak. Ezt mondtam is nekik, ezért is utálnak. Szóval a kérdés: felkössem magam vagy ne?

2019. dec. 12. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ne,kicsit korai lenne .
2019. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy már fiatal. Én 36 vagyok, és öreg.
2019. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog. Először is nem vagy fiatal. Másodszor a Karácsony is pont olyan nap, mint a többi. Harmadszor nem tudom elképzelni, hogy még nem is köszönt neked lány. Gondolom iskolába azért csak jártál, ahol voltak lányok.

Szerintem ne kösd fel magad, inkább azon gondolkodj, hogy min kellene változtatnod.

Hadd mondjam el a saját történetem röviden. Több súlyos betegség miatt durván elhíztam, és kirohadtak a fogaim. Depressziós lettem, és igénytelen, mint a dög. Olyan büdös voltam, hogy kikerültek az emberek. Én is felköthettem volna magam. De inkább lefogytam, megcsináltattam a fogaim, stb. Ez 3 évembe tellett. És most örülök, hogy nem kötöttem fel magam, vannak barátaim, munkám, társam.

2019. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt elhiszem, válaszolók, hogy ti nem vagytok fiatalok három gyerek után, papucsférjként, sőt, aki húszévesen nagypapaszakállat hord, az ne csodálkozzon, ha lecsókolomozzák. Egy fitt, sportos, öltözködni tudó valaki tud még fiatal lenni, pláne egy passzív meleg, hát még ha ázsiai. Azt hinnétek 38-évesre, hogy gyerek! Vannak családok, akiknél gimnáziumban potyognak a tejfogak, 75 évesen futkosnak, terveznek, élnek, és alsóhangon 90-100 évet él mindenki. Na mindez csak a fiatalságról jutott eszembe. Ha valaki 38 évesen öregember akar lenni, hát egészségére. Mondjuk, elnézve ezt a túlhajszolt, beteg világot, amibe sokan belehajszolják magukat, nem csodálkozom, ha 50 évesen felfordulnak.


Kérdező, lányok között is vannak, teljesen szociofób, aszexuális, és magukat rakás szerencsétlenségnek tartók. Mai világban meg aztán rengeteg az ilyen. Keress olyat, aki megérti.

2019. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hedvigg ***** válasza:

Ne mondd nekik, hogy Gestapók vannak ha nem szeretik.

Gestapók még vannak mindig, hol?

Én is oda akarok menni.


Azt hittem azok csak Hitler uralkodása alatt működtek.


Csajozz okosan, a csajok az alfa hímekre buknak, viselkedj úgy mint egy alfahím.


Ha megölöd magad, nem valószínű, hogy jobb helyzetbe kerülsz. Valószínűleg, megszületsz újra, ugyanabba a problémába.


Meghalunk és megszületünk, ez megy a végtelen végéig.

2019. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok más jó dolog is van az életben. Én katolikus vagyok és itt a papok nem élnek nős életet, sokan a barátnőjüket is otthagyták a pálya miatt és most is boldogok. Sok özvegy sem keres magának új társat, hanem egyedül él. Az életben mindenki pótolhatatlan és egyedi, engedd el a problémákat, bocsáss meg magadnak és másoknak, Isten is megsegít. A legjobbakat kívánom.
2019. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Elég nehéz helyzetben vagy. De nem mindig jönnek össze a dolgok úgy, ahogy az ember szeretné. Van egy ismerősöm, 29 éves és szűz. Ilyenkor maszturbálni kell, segíteni magadon. Az állást meg kár lenne elhagyni, mert nagyon nehezen találsz másikat. Nem találsz a végzettségednek megfelelőt? Olyan munkát keress, amihez értesz. Akkor talán nem lesz olyan megerőltető.
2019. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindannyian mások vagyunk.

Semmilyen kötelék nincs köztünk. Ha felülok egy volanbuszra érzem A különbséget. Körülöttem boldog emberek .

Viszlát!

2020. jún. 5. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

19:45: mit érzel te? Semmit. Fogalmad sincs, azoknak mi bajuk van.

Inkább keress egy prostit, ha nincs jobb.

2020. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!