Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pasik, ffiak! Milyen gyakran...

Pasik, ffiak! Milyen gyakran tusoltok, tisztálkodtok? Alsó, zoknicsere minden nap?

Figyelt kérdés
Vagy van, hogy napokig ugyanabban al alsóban vagytok, vagy zokniban. Kinél mennyi a tűréshatár?
2020. ápr. 13. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Minden nap tusolok, szerintem ez a normális. És alsót meg zoknit is minden nap cserélek.
2020. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Naponta minimum egyszer zuhanyzok, reggel. Plusz minden hokizás után, mert összekenem a hasam.

Legalább kétszer átöltözöm, ilyenkor bokszert is cserélek. Naponta 2-3 bokszert elhasználok. De nagyon sok van, szóval nem baj. Zoknicsere is minden átöltözésnél.

20/F

2020. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Ez mindenben túlzás lenne.A meleg nyári napok élvezhetnek kivételt.A napi zuhanyzás káros is ,mert a bőrről eltávolitja azt a védő réteget,mely megakadályozza azt,hogy baktériumok a bőr alá jussanak.
2020. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem így is büdös a zoknim napvégére 😀 mi lenne, ha több napig hordanám? 🤢🤮23f
2020. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
99%-ban minden este zuhany, reggel és este fogmosás, és minden nap friss alsó és zokni. Nagyon ritkán, főleg bulik alkalmával elmarad az esti fürdés és fogmosás, csak beesek az ágyba.
2020. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha dolgozom, minden nap. Ha napokig itthon vagyok, akkor van, hogy csak minden 3.nap fürdök. 25/F
2020. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!