Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olykor véres széklet minek...

Olykor véres széklet minek lehet a jele? 21 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Néha élénk piros vér van a székletemen. Néha épp hogy látszik egy kevés a WC papíron, de néha a papír jócskán véres. Pár hónapja volt már ilyen de 2 hét alatt kb elmúlt, most pedig újra előfordult. Egyéb tüneteim nincsenek. Amikor kicsit jobban erőlködök akkor fordul elő a véresebb opció de akkor se mindig. WC-zés után enyhén fáj 30-45 percig kb a végbél nyílásnál de nem kimondottan vészesen és 1 óráig enyhe viszketéshez hasonló érzés. A wc-zés szükséglete napi 1 vagy esetleg kétnaponta 1 néha napi 2. Befolyásolhatja az hogy 6 hete minden nap vas tartalmú C vitamin pezsgő tablettát szedek? Szerintetek ezt szimpla aranyér okozhatja? Vagy esetleg csak enyhe erőlködéstől való ér repedés? Vagy ha komolyabb gond lenne mint gyulladás vagy rákos betegség 21 éves korban, akkor annak lenne egyéb tünete? Valami ötlet hogy próbáljak e valamit ami segíthet mielőtt elmegyek orvoshoz?

2020. ápr. 20. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Aranyér. 3 férfi iamerősömnek is kihozta az otthonlét.


Málnalé a WC-papíron...

2020. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Aranyér. Ha vérzik is valószínű kézzel tapintható. Gyógyszertárban lehet rá kenőcsöt venni.
2020. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Belső aranyér lehet. Reparon kúpot vegyél a patikában!
2020. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem a patikában készült kúp vált be leginkább. De azt fel kell íratni.
2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon puha székletet kell biztosítani sok növényi anyag fogyasztásával, hogy erőlködés egyáltalán ne legyen ürítés közben. Reparon kúp vagy kenőcs ajánlott.
2020. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
A vas tartalmú gyógyszerek nekem mindig komoly szorulást okoztak. Mindig erőlködni kellett székeléskor. Nem tudod nélkülözni a vas tartalmú gyógyszert?
2020. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmult mar a panaszod ?

Nekem kronikus vastagbel gyulladasom van es ha nem szedem a gyogyszert folyamatosan visszatér a veres nyalkas szeklet....


Amugy lehet bélrepedés is

2020. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!