Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik herém kisebb mint a...

Pro Patria kérdése:

Az egyik herém kisebb mint a másik. Sokkal, kb a fele. Nem merem elmondani senkinek, már évek óta így van. Utánanéztem, heresérv nem lehet, nem emeltem meg magamat. Mi lehet a baj, és hogyan lehet kikezelni?

Figyelt kérdés
Most, hogy eljött a nap, "az a nap", jó lenne ezzel kezdeni valamit.
2010. júl. 28. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani, de az olyan és kész... Nem tudsz vele mit csinálni. Senkinek sem egyforma, egyik lentebb van mint a másik. A lányok ciciei sem egyformák. Csak van akinek jobban látszik és van akinek kevésbé.. Nefoglalkozz vele!:)

L

2010. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak hogy lejjebb van, de kisebb. Tapinthatóan kisebb, legalább a fele.... Nem hinném, hogy ez normális.:S
2010. júl. 28. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Babám, én mint sokat tapasztalt sok szeretőt tartott hölgyemény mondom neked, hogy a kutyát sem érdekli majd ez a "problémád", hidd el. Egy nőnek ez nem érdekes, a nőknek más a fontos..:-) Nem részletezném mi..
2010. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy érted, nem a kukac mérete, hanem a fürgesége a lényeg a horgászatban?:P
2010. júl. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!