Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mért jó hogy úgy alszok...

Az mért jó hogy úgy alszok hogy nincs rajtam alsónadrág?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadon vannak a nemi szerveid, nem füllednek be, nem pállanak ki, etc. És nem nyomod össze a heréidet, ami sokkal egészségesebb a spermiumoknak.
2010. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök mindegy.Mindenki aludjon úgy,ahogy jól esik.Nekem mesztelenül kényelmesebb.Másnak meg kényelmetlen...:d
2010. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért jó, ha rajtad van? Van rá valami szükség? Mert a farmernadrág alá azért kell, hogy ne dörzsölje ki a fütyköst a nadrág, és ne csípje be a cipzár, és ne a farmert kelljen naponta mosni. De az alváshoz mi értelme?
2010. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az urológiai osztályokon, ahová befekszenek az emberek, a nővérek és az orvosok ki vannak akadva, ha azt látják, hogy valaki alsógatyát, főleg szoros sportalsót akar fölvenni az alváshoz. Külön szólnak, hogy NE.

Nyilván nem ok nélkül. Egész napra a szoros nadrágokba beletuszkolt herék nem érzik jól magukat, legalább éjjelre kellene hagyni, hogy áramoljon bennük jól a vér, ne legyen probléma.

A hímvessző is szeret néha megmerevedni, amikor a fiúknak álmukban a szervezetük átmossa a péniszt, de leginkább a heréknek kell, hogy szabadon legyenek. Kérdezz csak meg egy uromókust :)

2010. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se nem jó,se nem rossz.Ez szokás.A túl tapados az tényleg nem jó,de mért kéne már pucéron aludni,vannak lenge gatyák is.Mindenki úgy alszik ahogy neki kényelmes.Nincs egészségügyi hatása,csak annak a gatyának ami túl leszorít.Engem meg az zavarna ha gatya nélkül aludnék,bármikor bárki benyithat az emberre és elég gáz ha épp olyat álmodik és áll,v. meglátják.Mindenki maga el tudja dönteni mi a jó neki,mi a kényelmes.
2010. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem jó, mert ha fingasz, akkor lehet, hogy a szarmolekula-párlat beszínezi az ágyneműt.
2022. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!