Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lefele görbülő péniszről?

Lefele görbülő péniszről?

Figyelt kérdés
Hello! A péniszem lefele görbül kb 40 fokban. Tapasztalatokat kénék elsősorban az egyenesítő műtétről, (aki már esett át rajta vagy tud valami biztosat róla, pl mekkora rövidülés várható) arról, hogy ilyen foku görbülettel milyen a szex, pl ha hátulról hatolok be (pl kutyapóz, elvileg a lefele görbülővel hátulról a jó) vagy ha előröl (pl misszionárius póz). Ti megműttetnétek a péniszeteket ha ennyire ferde lenne mint nekem? Lányok válaszát is szívesen fogadom.

2020. ápr. 27. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
enyém is lefelé görbül és zavar ha nézik de sose műtetném meg
2020. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak esztétikai okból zavar, nem biztos, hogy érdemes egy műtétet bevállalni, de ha a nemi élet során akadályoz, akkor érdemes megműttetni.
2020. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Egyenesitő műtétet magán klinikán vállalna be.

A műtét kockázata nem az orvosé,hanem a tiéd ,ezt alá is iratják veled .Tb alapon csak akkor csinálnak műtétet,ha kórosan elhajlott.Ez annyit jelent,szexre alkalmatlan,a faj fenntartás lehetetlen .

2020. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
szerintem szexi..muti milyen
2020. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni nyílván. Köszönöm az eddigi válaszokat, minek kép? 40 fokos kb a görbület.
2020. ápr. 28. 23:29
 6/18 szamo77db ***** válasza:
57%
Szerintem nem lesz vele semmi baj. Ne feküdj kés alá!
2020. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Jó az!
2020. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sincs vele semmi baj, sőt még szexi is!
2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 lsBence válasza:
75%
A legtöbb nőnek kimondottan jobb is, ha a pénisz görbébb, jobban meglehet találni a G- pontot és kellemesebben is illeszkedik. Legalábbis rengetegen ezt nyilatkozzák. Nem fog számítani, ha a partneted kíván/ szeret. Ne műttesd meg!
2020. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
A páromnak is görbe kicsit a pénisze, imádom! Sosem volt még jó ennyire a szex egy férfival sem. Látványra is tetszik. Nem műttesd meg szerintem.
2020. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!