Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell le húzni a péniszr...

Hogyan kell le húzni a péniszről a bört?

Figyelt kérdés

Ma ki próbáltam a maszturblást.

Azt mondták hogy le kell húzni a bört de én nem tudom fáj ha húzom vagy rosszúl húzom?


2015. okt. 26. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy rosszul húzod le..

Csak egy irányba lehet lehúzni de ha tényleg ez volt az első alkalom hogy lehúztad akkor lehet hogy azért fájt mert még nincs "bejáratva" a bőr vagy az is lehet hogy fitymaszűkűleted van..

Az első pár alkalom nekem is kicsit fájt de csak azért mert nem volt hozzászokva a bőröm.

Hány éves vagy kérdező? Privátban is megírhatod

2015. okt. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bőr hátra húzásnál hátra pödrődik.Ami alul van ,felülre kerül.Egyébként masztizni úgy lehet ,fogy a bőr a makkon van .
2015. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Fürdéskor amikor megmosod a nemiszerved és hátrahúzod a makk mögé a fitymád az nem fáj?


Eleinte probáld meg vízben hátrahúzkodni a fitymád,hogy hozzászokjon a mozgatáshoz.Nedves közegben könnyebb hátrahúzni.

2015. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!