Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El lehet a fehér mirigyeket...

El lehet a fehér mirigyeket tüntetni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és észrevettem hogy kb 1 éve elkezdett megjelenni a fityma bőrön fehéredés, mintha ilyen fehéres mirigy lenne ami kezd elterjedni. Nedves állapotban jobban látszik, szárazon kevésbé. Nem fáj nem viszket talán néha kicsit bűzös de nem annyira feltűnően.Beszéltem egy orvossal, és azt mondta hogy ez amolyan természetes elváltozás, de szerintem abszolút nem esztétikus hogy a fityma negyedét ilyen fehéres mirigyek vagy fehéres bőrfelület borítja be. Nincs erre esetleg valamilyen krém ami eltünteti vagy halványitja a fehér mirigyeket/foltot?

#egészség #férfi #pénisz #fityma #mirigy #fehér mirigyek #nemi-betegség
2020. ápr. 30. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Kiállításra viszed, hogy az esztétika ennyire számít ?
2020. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyha számomra elég feltűnő hogy esztétikailag finoman szólva sem szép akkor szerinted a partner mit gondol? első alkalomnál meglátja hogy fehéres mirigyek találhatóak a bőrön biztos tetszene neki
2020. ápr. 30. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondta az orvos, hogy ez mi? Meg kene tudni a nevet.

Fordyce Spots ilyesmi, de hogy szaga lenne... Viszont azzal a sajnos nincs mit kezdeni. Elore elmondanam partnernek. En nagyon megbantottam valakit, mert az hittem, humanpapilloma virus, ami fertozo. Ha szolt volna! Csak ovszerrel sem mertem szexelni.

Tudd meg a nevet ennek es olvass utana.

2020. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!