Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom, mit csináljak?

Inagy1224 kérdése:

Érzékeny a makkom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

17 éves vagyok és még szűz!

Fáj a makkom ha felhúzom a bőrt és a bőr is amit felhúztam ha hozza érek. Elég sok bőr van körülötte.

Ha merev állapotban van akkor meg fel sem tudom húzni annyira fáj.

Mitől lehet?

Vagy ez csak azért van mert meg szűz vagyok?

Vagy orvoshoz kéne vele forduljak?



2020. máj. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület.
2020. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Húzd hátra,és hagyd ott. Hogy kitáguljon.Van aki örökké igy tartja.
2020. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Legtöbbször elkerülhető a sebészi beavatkozás, ami ugyan csak pár perces rutin műtét, a lábadozás viszont hetekig tart.

Szóval jobban jársz, ha a fitymádat lassan kitágítod. Vékonyan bekrémezed (pl. kamillás kézkrém), majd hátrahúzod, de amíg túl szűk, inkább ne hagyd úgy, mert a reggel bedagadó makk nagyon durván bedurranhat az szűk fityma szorításától. Ezt a hátra húzást csináld meg naponta többször, majd próbálkozz a merev hímvesszőn is. Fájni fog, de ne törődj vele, próbálgasd és tágulni fog. Fürdés, zuhanyozás közben, amikor a bőr puhább, szintén "gyakorolj'. Valószínűleg hamar rendbe jön. Sok sikert!

2020. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
A gyakoris tanácsok minden baromságnak a csúcsa! Ellenőrizetlen eredetű buzdító tanácsok làtatlanban közveszélyesek lehetnek! Inkább hozzáértőt kérdezz, mert itt mindenki mondd mindent!
2020. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy fityma szukulet!Az urológus segíthet rajta!
2023. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!