Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálásnál kellemetlen...

Maszturbálásnál kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés
Amikor huzogatom a bőrt, ilyen száraz irritáló érzést érzek. Nem tudom, lehet a tusfürdő kiszárította volna? Mivel kéne kenjem? Nincs rajta semmi kóros elváltozás, ami betegségre utalna.

2020. máj. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Semmivel nem kell kenni, az az előváladék dolga (mikor könnyezik a félszemű kobra). Ne a zuhany alatt csináld, mert az lemos mindent.

Nem izgultál fel eléggé ennyi az egész.

Ha nagyon tapad, köpj rá.

2020. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyál csak tovább szárítja, inkább síkosító.
2020. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó de azelőtt nem ilyen volt. Mert akkor szarazon is ment simán. Most meg az elején kellemetlen, aztán már nem és érzem azt a száraz érzést és napközbe is kiszárad. Ilyen antibakteriális szappanthasználtam, ami szétcseszhette a működési elvét. Tettem rá bepanthent, jó zsíros krém. Gondolom idő még regenerálódik.
2020. máj. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!