Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycső viszketés mitől lehet?

Húgycső viszketés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a vírus miatt már kb. 2 hónapja nem voltam sehol. Szóval hétfőn még semmi bajom nem volt, edzettem itthon minden oké. Aztán kedden ébredés után rosszul éreztem magam, és kiderült, hogy lázas vagyok. Szóval egész nap az ágyban voltam és aludtam. Másnapra el is múlt a láz, még nem voltam 100%-os,de már jól éreztem magam. Viszont ekkor kezdődőtt az időnként jelentkező, enyhe szúró fájdalom a húgycsövemben, illetve viszketés a cső vége felé. Ez azóta tart, semmi más baja nincsen. Nem piros, nem kell gyakrabban pisilnem, csak ennyi. Lehet, hogy elkaptam valamit úgy is, hogy nem voltam sehol, vagy lehet ez valami betegseg lefolyása, ami elmúlik? Egyik napról a másikra még sosem lettem hirtelen lázas, aztán nemibeteg előjelek nélkül . (ha ez számít még szűz vagyok, úgybogy lappangó dolog sem igazan lehet) Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

19/F



2020. máj. 8. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem gondolom, hogy komoly baj, de azért mielőtt orvoshoz mennél, próbáld ki hogy igyál sokkal több vizet és Canesten kenoccsel kenegesd be a környéken, ahol viszket. Nem baj ha belemegy a hugycsobe. Gombaölő krém. És valószínűleg el is múlik pár napon belül. Jobbulast.
2020. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Kipróbálom mindenképp. Könnyen lehet, hogy gomba, mert a heréim körül egy ideje száraz a bőr, lehet az terjedt át. Ha esetleg mégis dokira kerülne a sor, ebben a helyzetben fogadnak normál, nem magán rendelőkben?
2020. máj. 8. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Igazán nincs mit. Szerintem mire fogadnanak, addigra helyre is jössz., 😊


Lassan nyitnak azért a háziorvosi rendelők is. De sztem nem lesz rá szükséged.

2020. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

baromságok helyett:

háziorvos

belepisilsz egy pohárba nála, beledug egy tesztcsíkot és kiderül, hogy fel vagy-e fázva (vagyis van-e húgyúti fertőzésed)

aztán, ha igen, kapsz egy egyadagos antibiotikumot és kész

ügyeleten is ellátnak - 10 perc az egész

canestennel kenegetni értelmetlen

2020. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát a háziorvos egyelőre nálunk pld csak telefonon rendel.
2020. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Csak viszketés van, nem csíp, nem kevés és nem sotetsarga bűzös a vizelet.. Tuti nem felfazas. Több folyadék mindenképp. Gomba valószínűleg a leírtak alapján.
2020. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%-os, ugye nem orvos vagy?
2020. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval inkább háziorvos, mint urológia?
2020. máj. 8. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Húgycsőbe nehogy kenj bármit is. Köré lehet, de bele nem mehet, mert irritaciót okoz. Ki az a barom aki egyaltalán bele keni oda a krémet? Ha meg enyhe húgyuti fertőzés, akkor antibiotikum segít. De urológiára menj inkább. Gomba az ilyet nem okoz.
2020. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok még anyival kiegészíteném, hogy ameddig nem jutsz el szakorvoshoz, igyál gyógyteát. Erre a célra csalán és medveszőlő tea hasznos lehet. Patikába vegyél ömlesztett kiszerelést, amit le kell szűrni.
2020. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!