Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet és hova tudnék...

Wywyw kérdése:

Mi bajom lehet és hova tudnék elindulni kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Bocsi a hosszú monológért, de fontos lenne választ kapnom.

A múltkor megjelent a makkomon egy fehéres rózsaszínes pattanásszerű kiütés, ami el is múlt magától 1-2 hét alatt. Most pár hét után újra előjött ugyanott.

Illetve a péniszemen meg a herezacskómon megjelentek lilás erek.

Picit viszeresnek tűnik a combom a lányéktájékomnál.

Nem tudom ez a 3 dolog összefügg-e, de az a kérdésem, hogy lehet-e komoly bajom, illetve hova kéne elindulnom kivizsgálásra? Nemi beteg gondozó/bőrgyógyászat/urológia?

Vagy ha valakivel előfordult már ilyen és tudna rá megoldást azt is megköszönném! 24/F



2020. máj. 9. 15:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy amióta ezek a problémák vannak, a hajam is sokkal jobban hullik. Alapvetően már 20éves korom óta hullik a hajam, de az elmúlt 1-2 hónapban elkezdett brutálisan. A hajhullás valószínűleg örökletes, csak a mértéke gyorsult fel nagyon.
2020. máj. 9. 15:36
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A bőr- és nemibeteg gondozót ajánlom, ott megvizsgálnak, hogy mi lehet az. Szükség esetén továbbküldenek érsebészetre, vagy esetleg urológiára.

Nekem két külön dolognak tűnik, az első valami ártalmatlan faggyúszaporulat lehet, a másik akár herevisszér is lehet.

2020. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!