Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pöttyök a péniszemen és a...

Pöttyök a péniszemen és a makkomon? Mik ezek és hogyan tudom őket eltávolítani?

Figyelt kérdés

A makkom alatt, a péniszemen(eleinte azt hittem, hogy szőr lesz) és a húgycső nyillás körül is vannak kicsi fehér foltok. Olvastam, hogy vannak PPP pöttyök és fordyce pöttyök is. Nekem melyik lehet? Egyre több van. Aki ugyanezzel a gonddal küzd valami jó tanácsot, esetleg képet küldene? Mit tehetek velük vagy ellenük. Műtetni magam nem nagyon szeretném, fiatal vagyok. Olvastam, hogy valaki fogkrémmel szárította őket. Ez hatásos? Van valami szer, kenőcs, valamilyen megoldás ezeknek enyhítésére, csökkentésére, mérséklésére, kezelésésére esetleg eltűntetésére. Bőrradírozás, bőrszárítás hatásos lehet? Van a pattanásaimra készített arclemosó(kérésre elküldöm az összetételét), azt használhatom, esetleg ha több fajta pötty is van ez mindegyiken a kívánt hatást eredményezi? Nagyon zavarnak és viszonylag sok van belőlük. Köszönöm szépen az értelmes, témához kapcsolódó válaszaitokat!


17/F



2020. máj. 11. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ami a makkon van az a PPP, ami a pénisz többi részén és a herezacskón, azok fordyce pöttyök.

Semmi olyasmit nem kellene rákenni egy ilyen érzékeny területre, ami nem oda való! A fogkrémes és hasonló módszerek működését semmi nem igazolja, viszont árthatsz vele a bőrödnek! Ha zavar, keress fel szakorvost! Házilag nem fogod tudni eltüntetni!

2020. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!