Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben vizelési inger?

Szex közben vizelési inger?

Figyelt kérdés

Szex vagy orális szex közben egy idő után vizelési ingert kezdek érezni. Ez mitől lehet?


Voltam orvosnál már, bár nem pont emiatt, de azt mondta, hogy minden normális.


Engem meg azért zavar, hogy szex közben fél óra után jön ez a vizelési inger és ugye mivel merev, nem tudok vizelni. Ráadásul marad is bent, ha épp sikerül. Ami megint illúzióromboló, hogy egy kis vizelési inger marad vizelés után. Persze biztos a merevség miatt nem tudom kisajtolni, de régen 1,5 órákat sem volt gond. Most meg fél óra.


Amúgy, ha nincs szex, akkor meg órákon át nem érzem.


Tehát a merevség váltja ki, vagy nem tudom.


Másnál is van ilyen?


ápr. 25. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és olyan is van, hogy elmegyek pl. Utána rá 10-15 percet nagyon sokat vizelek


Na de 20 percenként nem mehetek ki szex közben

ápr. 25. 07:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte hugyozz egyet.
ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na de ez az, hogy hiába hugyozok előtte egyet. Valahogy mégis megjön az inger egy 25-30 perc szex múlva.

De alapból meg, ha vagyok csak úgy, nem kell csak 2-3-4óránként. Ami normális elvileg.


Csak, hogy a merevség válthatja ki ezt így?

Nem emlékszem régebben is kellett volna szex közben.


Mondjuk az igaz, hogy volt egy pár éve egy komoly "felfázásom", amire antibiotikumot is kellett szedni a lánnyal együtt.. Lehet, hogy annak valami maradéka. Roh#djonmeg.

ápr. 25. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog, ahogy az orvos is mondta. Nekem is van hogy kell közben és ha nagyon kell, akkor nehéz elélveznem is a végén.
ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem sikerül úgy elélveznem, hogy vizelési ingerem van, csak ez az élvezés minőségére eléggé negatívan hat..


De közben meg leállni, megvárni míg visszamegy a duzzanat, pisilni, újra neki kezdeni.


Nagyon sokszor ez illúzióromboló.


Pedig direkt figyelek ilyenkor, hogy ne igyak szex előtt már szinte csak kortyokat. De valahogy mégis megindul a vizeletkiválasztás merevedés hatására, és ilyenkor meg is lepődök, hogy élvezés után mennyi pisi jön még ki, mikor nem is ittam előző 3-4 órában szinte semmit.


Igaz, hogy csak 30 éves vagyok, de a felfázás előttről nem emlékszem ilyen gondokra.


Csak ez nagyon lehangoló, hogy egy ilyen teljesen megpecsételte a szexuális életünk. Mert az hagyján, hogy én kimegyek pisilni, de addig a partner Unozzon az ágyban? Szégyellem is magam miatta. De, ha meg nem megyek ki, akkor meg a saját orgazmusom nem lesz olyan jó.


Mennyi gond. :D

ápr. 25. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én életemben nem szeretkeztem 10-15 percnél tovább, és annyi idő alatt kielégítem a barátnőmet, plusz rendesen meg is...


Félóra, vagy több, mitn félóra egy menetben nekem soknak tűnik.

ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elélvezés közelségét jelzi.Állóval nem is lehet pisilni.Ha tudsz akkor ott valami gond van.
ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!