Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel menjek a bőr és nemibete...

Ezzel menjek a bőr és nemibeteg gondozóba?

Figyelt kérdés
Már 2 hete folyamatosan piros foltokkal lesz tele a makkom, kicsit viszket is. Hamlik meg fehéres túró szerű ízé található amikor hátrahuzom a fitymam. És hozzateszem hogy nagyon budos is, hiába mosom meg alaposan. Barátnőm volt kedden nogyogyasznal és nála valami bakteriális hüvelygyulladast állapítottak meg, kapott rá Klion 250mg antibiotikumot amit nekem is be kéne szednem. De én nem merem beszedni, mert mi van akkor ha nekem full más a bajom. Esetleg urológiat probaljak meg? Általában óvszer használatot kovetoen jönnek elő ezek a pöttyök, de barátnőmmel szoktunk gumi nélkül és hemperegni. 27 éves vagyok és teljesen tanácstalan

2020. máj. 20. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Még úgy is lehet fertőzéseket összeszedni, hogyha nagy WC-zel és felcsobban a klotyóvíz. Biztos tudod mire gondolok. Az ott tele van baktériumokkal.
2020. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A foltokról meg annyit, hogy: ha viszket akkor allergiás vagy. Ha csak foltok vannak akkor azok lehetnek hámsérülések. Ha durvábban csináljátok és még gumiba is az a felület ott "súrolódik". Bár mivel sikosítós ezért kicsit furcsa, de elképzelhető ez is. Amiatt nem aggódnék.


Amúgy tudok ajánlani még egyenlőre, hogy intim mosakodót vegyél. Nőit is használhatsz. Az Intimo tökéletesen megfelelő férfiak számára is. Azzal mosd oda lent is. A párod is. DM-be lehet kapni, de szerintem tescoba is.

2020. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem mondtam hogy 2 hete egy irtózatosan erős illatú tusfurdovel mostam meg 2x 3x
2020. máj. 20. 19:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem komoly nemi betegség, akkor gyógynövényes krémmel kezelném a helyedben, azzal úgy se ártasz. Az is lehet, hogy csak egy szimpla irritációs bőrgyulladás, de gomba is okozhat ilyet. Kenegesd aloe vera, vagy körömvirág krémmel. Azok antibakteriális, gyulladáscsökkentő és gombaölő hatásúak is. Nekem mikor ilyesmi bajom volt, én is azt hittem, hogy valami kezelhetetlen nemibaj. A gyógynövény kb 5 nap alatt rendbe tette.
2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdővel tilos mosni, mert eltávolítja a védő baktérium köpenyt a nyálkahártyáról, sőt magát a nyálkahártyát is károsítja. Ekkor a pusztuló nyálkahártya sejtek miatt fokozott a "túrósodás", amíg a normál nyálkahártya nem regenerálódik (a baktérium köpennyel együtt). A szappan sem igazán jó megoldás, csak akkor, ha bakteriális fertőzés, (fityma)gyulladás lép fel, de ilyenkor a szappan is elhagyható és csak a tiszta folyóvizet kell használni, hüvelykujjal ledörzsölni a ledörzsölhető anyagokat.

A gumióvszerek gyárilag szilikonozottak, de sokan vannak, akiknél a szilikonolaj ugyanolyan átmeneti károsodást okoz a makk nyálkahártyáján, mintha bármilyen más olajjal kente volna be. Ilyen esetben ajánlott az óvszer használat után gyors szappanos lemosást alkalmazni.

2020. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi bajotok. A nőgyógyász jól csinàlta. Ha a nőnek baja van, és érintkeztetek gumi nélkül akkor neked is kell a gyógyszer. Egyébként visszafertőzöd, aztàn ő téged.... De mehetsz te is orvoshoz persze
2020. máj. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!