Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nem all fel rendesen?

Miert nem all fel rendesen?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok es meg szuz. Ami engem aggaszt, hogy maszturbalasnal sem all fel rendesen, hanem csak ilyen felmerev allapotban van mindig. Arra eleb hogy eljussak az orgazmusig, de ha elesbe odakerulnek, akkor nem sok hasznat vennem igy. Mi lehet az oka?
2020. máj. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet kisebb baj miatt, de, akár komolyabb probléma miatt is!

Érdemes lenne felkeresned egy urológust!

Próbáld meg lassan csinálni, és ne az legyen a cél, hogy 5 perc alatt eljuss az ejekulációig!

Ez is lehet a probléma oka!

2020. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem lehet problema hogy mindennap csinalom? Es igen altalaban 5 perc alatt lezavarom. De neha sikerul elerni, hogy teljesen merev legyen csak ez ritka.
2020. máj. 21. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

De ez mindig így van?

Nekem már attól is feláll ha egy jó csaj mellém ül úgy, hogy érintkezik a combunk. Ugyanakkor maszturbáció közben azt vettem észre, hogy ha gyorsan túl akarok esni rajta akkor csak "félig áll fel", ahogy te is fogalmaztál. Talán ez lehet a probléma nálad is. Próbáld ki azt, hogy ha eljutsz arra a pontra, hogy érzed közel az orgazmus akkor elengeded, egy kicsit megpihensz és utána folytatod. Ezt 3 alkalommal eljátszod és a végén az orgazmus is nagyobb lesz illetve arra is nagyobb esély van, hogy teljesen fel álljon. Persze ne feszülj rá, mert úgy nem lesz jobb az eredmény. Majd ha érzed, hogy kell.

2020. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez itt a baj!

Túl gyorsan maszturbálsz, és nincs ideje rendesen megtelnie vérrel(felállnia) a hímvessződnek!

Tessék gyakorolni úgy, hogy mikor elélveznél, olyankor abbahagyod, és megint elkezded.

Csináld így, és akkor jó lesz!

Nem szégyen az! Én is csináltam ezt a te korodban, hogy nyújtottam minél tovább az ejekulációig, most meg már órákig is bírom!

2020. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!