Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen az...

Rapper001 kérdése:

Miért nem működik rendesen az USB Wifi adapterem?

Figyelt kérdés

Van egy USB- Wifi adapterem (802.11n USB Wireless Lan Card)

No name (amíg nincs telepítve a driver, gyártónak Rosewill Inc.-et ír. Driver telepítés után Ralink az illesztőprogram gyártója.)

Az a problémája ha leállítom a gépet és újra bekapcsolom akkor már nem érzékeli hogy be lenne dugva. Ki kell húzni és visszadugni hogy érzékelje. Az összes USB portomba ezt csinálja. Amíg nem állítom le a gépet megfelelően működik.

A cd amit hozzáadtak használhatatlan az Realtek drivert akar feltenni de nem ismeri fel.

A Windows magának talált illesztőprogrammal (Ralink) se, se amire a Driver Booster frissíti nem működik rendesen ezen a gépen.

Kipróbáltam egy másik gépben ott hibátlanul működik azzal a driverrel is amit magának talált.


Minden más USB-s eszköz megfelelően működik a gépen.

Sok mindent kipróbáltam amit az interneten találtam de a hiba még mindig fenn áll.

Mi lehet a baj? Segítségeket várok.


Alaplapom:Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H Legfrissebb BIOS-al.

Windows 8.1

A másik gépen amin kipróbáltam azon is Win 8.1 van.



2016. dec. 1. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!