Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj ennyire a gyomrom...

Mitől fáj ennyire a gyomrom minden nap? Több lent.

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek azzal, hogy állandóan fáj a gyomrom. Leginkább este és reggel. Reggel arra szoktam kelni, hogy hánynom kell folyik a nyálam és közben nagyon fáj a gyomrom amikor ez történik persze ez a hányinger és fájdalom elmúlik egy fél percen belül de mindig vissza tér leginkább reggel kelek fel rá mindig vagy hajnalban. Azt tudom, hogy sok a savam mert savlekötőket szedek már régóta az szokott segíteni sokat. Tudom el kellene mennem orvoshoz tervezem is csak azért gondoltam kiírom ide hátha valakinek volt már hasonló problémája.


Vettem a neten egy helicobacter pylori tesztet mert amiket olvastam a neten arra gyanakodtam, megcsináltam és pozitív lett. Nem tudom mennyire megbízható. Mivel angliában élek itt még nem tudok menni orvoshoz a járvány miatt.


Ez lehet a savtól vagy ettől a H.Pylori tól?Sokszor annyira fáj, hogy már kibírhatatlan.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 22. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem leírni, hogy 26 éves vagyok.
2020. máj. 22. 12:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek és az egészségügy működik. Hívhasz fel orvost, nörszöt, bármelyik recepciót és hivatkozz arra, hogy nem tudsz már dolgozni a fájdalomtól. Ha kiemelt helyen dolgozol (mint én, food industry) akkor kiemelten kezelnek. Szólj a főnöködnek, HR-snek és majd azok intézik.
2020. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem kevés a gyomorsavad? Ki volt vizsgálva, vagy csak látatlanba kaptál savlekötőt? Egy komolyabb helyen kéne magad megvizsgáltatni.
2020. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam még kivizsgálva. Szerintem nem kevés a gyomorsavam mert savlekötő szedése után elmúlik a fájdalom.
2020. máj. 23. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!