Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 28 évesen mennyire normális...

28 évesen mennyire normális az örök fáradtság, libidó csökkenés, spontán merevedés hiánya?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben azt vettem észre, hogy mindig fáradt vagyok, sosem érzem magam kipihentnek, még ébredés után sem, és szinte egyáltalán nincs merevedésem reggel vagy napközben csak úgy spontán. Egy éve még nem tudtam úgy zuhanyozni, hogy ne álljon fel, sőt egész nap mozgolódott a farkam a nadrágomban.

Egy év alatt ennyi változás normális, mi okozhatja, van e rá valamilyen javaslatototok?


2020. máj. 23. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idegi kimerültség is lehet a háttérben, amire a gyógyszer mondjuk egy hét szabadság munkahelyről és elutazas valami üdülésre. Nem kell nagyban gondolkodni, a páromnak szokott ilyen problémája lenni ha sok stressz felhalmozódik. Én rendszeresen, fel évente kB kibérelek egy erdei kisházat, elmegyunk, sétálunk, friss levegőn vagyunk, jó sokat beszélgetünk és egész nap pihengetünk. Próbáld ki, hátha segít.
2020. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen hasonlóra én is gondolok. 4 éve nem volt 3 napnál hosszabb szabim, és akkor érzem picit jobban magam, ha vidéken vagyok 1-2 napot. Kipróbálom, köszi
2020. máj. 23. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,hisz nem gépek vagyunk.
2020. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagy a tini korba,hogy tudat alatti merevedéseid legyenek.

A reggeli merevedések elmaradása,önmagában nem betegség,és még nem is utal arra .A fürdés,hogyha egyedül vagy,de másoknál is fiatalon,szexuális ingert hoz létre. Merevedést csak szexuális inger okoz,hoz létre,ahogy eljut az agy szexuális központjába.

2020. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!