Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki csinált már ilyet? Mi...

Valaki csinált már ilyet? Mi történne?

Figyelt kérdés
19 vagyok és arra lennék kíváncsi mi lenne ha bevennék egy alaklmi potencia növelő tablettát? Esetleg lehet belőle bajom? Nincsenek merevedési gondjaim csak kíváncsi vagyok milyen lehet.

2020. máj. 25. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:
alkalmi* elnézést
2020. máj. 25. 22:05
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Na ez enegem is nagyon érdekelne, nekem sincs baj a merevedésemmel,de előfordult h órákig jó lett volna ha merev maradok, h egész este több pasit is magamévá tegyek (persze védekezve).
2020. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak engem érdekel ez ennyire :D
2020. máj. 25. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs kardiológiai problémád akkor nem lesz tőle bajod (max. mellékhatások jelentkezhetnek pl. fejfájás, kipirult arc stb. mivel simaizom lazítók is egyben). Egyébként annyit tapasztalsz, hogy könnyebben feláll (akár 2., 3. x. menetnél is) és stabilabb az erekciód, szinte "úgy marad magától".
2020. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Mi egyik haverommal (ő 26 én 28 éves vagyok) bevettünk egyet buliból nudi előtt.

Egész nap állt a cerkánk, nem győztük takargatni :D

A Kamagra például azért is jó, mert tovább bírod és több menetet is.

2020. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Max valami nagyon gyengét, mivel ezek a szívre és a vérkeringésre hatnak, így túlpörgetheti a szíved. Egy ismerősöm vett be egyszer, ott tartott hogy mentőt kell hívni hozzá. Ha nincs gondod ne vedd be. Egyébként sem tesz jót a farkadnak ha egész nap áll. E mellett is le kell lankadnia, ha nem teszi, akkor bizony le szokták szívni a felesleges vért a péniszből. Nem játék ez a dolog.
2020. máj. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak akkor hatásosak,ha szexuális inger is éri az agy szexuális központját. Talán el kellene olvasni a hozzájuk adott használati út mutatót is .Nem ilyenekre lett kifejlesztve .
2020. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!