Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen valóságba megtud történni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen valóságba megtud történni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma találkoztam egy haverommal és feljött aza téma hogy valaki pl egy hetero ember át-e változhat homoszexuálissá vagy biszexuálissá. És a haverom nagyon azt mondta hogy persze hogy átváltozhat ha pl megnéz egy melegekről szoló filmet azt mondta valamelyik olyan hatással van. Szóval az lenne a kérdésem hogy ilyen van mert szerintem egyeltalán nincs mert már eldől de azért megkérdezem töletek. Szóval van olyan könyv film szöveg játék vagy bármi ami miatt meleg lesz az ember vagy biszex? Ne engem hülyézettek meg ne engem szidjatok nem én találtam ki. Szóval erről mi a véleményetek?

2018. aug. 5. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudni pontosan hogy mért lesz valaki homo ill biszex így 100%-os választ se tudunk de nagy valószínűséggel még kisgyerek korban megszilárdul, igaz egyes elméletek szerint már magzati korban kialakul.
2018. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Az a véleményem, hogy rádférne egy szigorított iskolai oktatás, már ami a magyar nyelvtant illeti.
2018. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
persze egy ilyen komment nem maradhatott volna ki. Ne a helyesirásom figyeld hanem a kérdést. kösz
2018. aug. 5. 20:08
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy bárki egy filmtől meleg vagy biszex legyen. Nem egészen így működik a dolog.
2018. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Aha értem
2018. aug. 5. 20:19
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz egy heteró előtt hiába lenne ott pl. Ricky Martin úgysem vonzódna hozzá.
2018. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy. Egy full hetero ember de telleg semmi meleg hajlama nincs. És megnéz egy filmet vagy játszik egy játékkal vagy elolvas egy szöveget. És holnap ugy kell fel hogy meleg lesz. Na ilyen van szóval egy teljesen hetero ember akinek semmi meleg hajlama nincs az áttud változni meleggé?
2018. aug. 5. 22:13
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Előbb már leírtam: ilyen nincs. Ilyen alapon, ha melegekkel elolvastatnak egy szöveget, megnézetnek egy filmet, akkor heterok lesznek. Rohadtul nem így működik, hogy ki melyik nemhez vonzódik, nem lesz más nemi irányultságú senki ilyenektől.
2018. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Oké. Értem akkor mégse igy müködik akkor ez mikor döntödik el pontosan? Születésnél és azután nem változhat? Ha pl egy hetero ugy érzi egy idő után hogy biszex akkor azok az elfolytott biszex hajlamok?
2018. aug. 5. 22:26
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ezer változós egyenlet, szakemberek se tudják igazán megmondani, de "hajlamnak" (jobb szót nem találok rá) meg kell lennie, nem annyi az egész, hogy ő most valamiért úgy dönt, vagy bármi pillanatnyi behatás miatt meleg lesz. Pl. amit szoktak sokan felhozni, hogy nőknél való sikertelenség miatt is fordulnak a pasikhoz - igen, lehet, hogy amiatt kötnek ki az azonos nemnél, de emellett kell lennie amúgy is valamilyen szintű vonzalomnak.
2018. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!