Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület felnőtt korban...

Fitymaszűkület felnőtt korban (25) kezelhető krémmel,kenőccsel?

Figyelt kérdés

Van sebészen/orvoson kívüli megoldás?

Vagy ha az orvos nem is elkerülhető de a műtét az igen?


2020. jún. 7. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az orvos tudja megmondani állapot alapján. De ezek a "krémek" mind receptre kaphatóak, szóval az orvos elkerülhetetlen.
2020. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenkor már biztos a nyisz-nyisz
2020. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarlak elkeseríteni,de a végleges megoldás a metélés lesz!
2020. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Szűkületnél nem csak teljes metélés létezik már .

Nem biztos ,hogy nyissz lesz.

2020. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
A kenőcs ilyenkor már nem használ, de kérdéseiddel előbb semmiképp ne urológushoz fordulj mert nem mond el mindent, nagyon ki vannak égve! A gyakoris felhasználók pedig nem szakemberek, többségük mindig minden topikba kommentel de az ő esetük nem a te eseted ami nekik segített meg nem biztos hogy neked nem árt e, másr aki tényleg úgy kommentel, hogy volt is ilyen baja, de ennek aránya itt alig 5%. Mások véleményével pont ezért mire mész kérdező?
2020. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld
2020. jún. 7. 18:58
 7/14 anonim válasza:
Tényleg nem akarlak elkeseríteni, de szerintem fél fogják vágni. Ezt egy picit korábban kellet volna megmézetni. Ha lehet egy kérdésem: Eddig miért nem nézetted meg? (nem bántásból, csak kíváncsiságból)
2020. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem törődtem vele zavarni nem zavart tisztítani tudtam soha semmi gondom nem volt vele tehát sem gombásodás semmi ilyesmi.

szex miatt vetődött fel a probléma.

2020. jún. 12. 07:27
 9/14 anonim válasza:
Ó, értem!
2020. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha relatív szűkületed van(vagyis nyugodt állapotban hátramegy, mereven meg kb. csak a feléig a makknak), akkor szerintem egy bemetszéssel megoldható a probléma!
2020. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!