Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámsérülés a makkon?

Hámsérülés a makkon?

Figyelt kérdés
Nem tapasztalok rajta semmilyen elváltozást, de ahogy a fitymát erőteljesebben végighúzom a makk felületén olyan kidörzsölődött érzést tapasztalok. Nem ég, nem fáj, de nem szokványos és aktus során is csak sikosítóval rugalmas. Lehetséges, hogy kidörzsölődött a hámrétege? Ez rendbe fog magatól jönni? Vagy kenjek rá neogranormont?

2020. jún. 10. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A testápolót már korábban próbaltam úgy értem
2020. jún. 11. 13:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Babaolaj? :)
2020. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Intim szappant használok az jó rá. Ilyen olajos meg zsíros cuccoktól csak bekeményedik meg kihal a természetes védő rétege, úgy tudom.
2020. jún. 11. 13:36
 14/21 anonim ***** válasza:
Én anális szexnél azt használom, és semmi baja a makkomnak és az ánusznak sincs. Ha a babák érzékeny bőrére jó, és puhítja, akkor erre sem lehet rossz. Na meg rossz tapasztalatom sincs vele, ezért javasoltam.
2020. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én maradok szerintem a illatmentes szappannál meg a neogranormonnál azok regenerálják a bőrt meg hidratálnak ugyanúgy. Babaolaj most nincs kéznél :D De biztos jó, de lehet valakinek ez jó, valakinek az.
2020. jún. 11. 13:46
 16/21 anonim ***** válasza:
Vegyél Intimo intim mosakodót. Az jó.
2020. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most hogy végigolvastam az egészet, mivel kilőtted mások tanácsát, és többször is leírtad, hogy neked mi vált be, és hogy maradsz annál, akkor nem értem, hogy valójában mire fel a kérdés?
2020. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha ajánl még valaki, vmi újat amit nem próbáltam és vészhelyzet esetén kipróbálom meg hátha ír valaki valami tanácsot még. De tényleg jó a neogranormon, mert még csak egy kicsit kentem rá és az a dörzsölődő érzés mintha kezdene megszűnni. Aztán nem akarok heteket szívni még regenerálódik magától. Igaz kicsit sebes is lett mikor legutóbb babráltam, de ha így haladok, lehet hétvégére nyoma se lesz a bajomnak.
2020. jún. 11. 14:48
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamit rosszul csinálhatsz. Életemben nem volt baj a szerszámommal....
2020. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Nem vagyunk egyformák, lehet hogy neked sosem volt vele baj, másnak meg érzékenyebb a bőre.

Van akinek kidörzsöli a póló a mellbimbóját véresre, és van akinek nem, pedig ugyanazt a pólót ugyanannyi ideig ugyanazon sporrtevékenységre használta mindkettejük.

Sokan sokfélék vagyunk.

2020. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!