Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek refluxa volt milyen...

Akinek refluxa volt milyen gyógyszer hatott a rá?

Figyelt kérdés
Elég régóta fájdogál a szegcsontom alatt gyomrom. Enyhe nyomást érzek. A házoorvosom állítása szerint refluxom van. Arra lennék kíváncsi, hogy akinek refluxa volt neki milyen gyógyszer hatott? Én jelenleg egy Venter nevezetű gyógyszert szedek, viszont sokak állítása szerint nem ér semmit.

2020. jún. 11. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mütét miatt írták fel. Pantoprazol Sandoz 40
2020. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pantoprazol 40 mg nekem bevált a sav ellen. Vényre kapható. De javaslom, hogy menj el gyomortükrözésre hogy felmérjék a gyomrod állapotát, és a doki ír fel rá majd valamit.
2020. jún. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még elég fiatal vagyok, ezért nem nagyon szeretnék gyomortükrözésre menni. Egyébként gyomorfekély kialakulhat fiatal korban?
2020. jún. 12. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Kialakulhat, és a gyomortükrözés nincs korhoz kötve. 6 évesen is vannak rákos betegek. Tény, hogy idősebbeknél szokott jelentkezni, de ha már ennyi savad van fiatal korban, hogy reflux alakult ki, akkor nem árt a kivizsgálás, mielőtt gyógyszerekhez kezdesz nyúlni.
2020. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom most egy egy hónapos diátát tanácsolt. Nem ihatok szénsavas dolgokat, nem ehetek paradicsomot, ketchupot stb.
2020. jún. 12. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagyon nem akarod befogadni amit itt írnak és tanácsolnak, akkor miért is kérdezel? Akkor hallgass magadra és csináld amit a dokid javasolt, de ne rabold mások idejét azzal, hogy segítő tanácsokkal látnak el, amikor konkrétan telibeszarod az összeset, mert még a saját fejed után.
2020. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek.
2020. jún. 12. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
*szegycsont
2020. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt gyomor problémám.Tervezett epe műtét miatt küldtek gyomor tükrözésre . Igazából itt tudtam meg ,hogy mi vár rám.

Meg is tagadtam ezt a vizsgálatot. 3 hétre aztán volt be nem tervezett agyi műtétem.(Stroke).

Ekkor írták ki nekem az érsebészeti klinikán .

1 es voltam.

2020. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!